EN İYİ 5 CARBON SAAT SİZLER İÇİN SEÇTİK…

Carbon saat

SİZLER İÇİN KÜÇÜK BİR ARAŞTIRMA YAPTIK

EN İYİ 5 CARBON SAAT 🙂

Carbon saat markalarını dikkatle incelediğinizde karşınıza çıkacak olan ayrıntılarından birisi de carbon saat özelliği olmasıdır. Hangi markalarda ve hangi ürünlerde carbon saatleri almanız gerektiğini, sizler için seçtiğimiz en iyi 5 carbon saat modellerinde paylaşacağız ;

 

5.  Hublot Big Bang Evolution All Carbon Fiber 44mm 301.QX.1740.GR Box & Papers New

REPLİKA SAAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Silikon kordondan oluşan ve siyah renkte olan bu harika modele sahip olduğunuzda, sizler de 44 mm kasasının ve 26 mm genişlinin olduğunu görebileceksiniz. Lüks saatler arasında bulunan bu İsviçre menşeili marka sayesinde erkeklerin şık görüneceğine şahit olacaksınız. Kronografı, tarihi, safir çizilmez camı ve otomatik mekanik hareketi sayesinde en gözdelerinizden birisi olacağını göreceksiniz. Carbon saatlerde en şık ürünlerden birisini böylece elde edebileceksiniz.

 

4.   Audemars Piguet Royal Oak Offshore Ceramic & Carbon Gents 15706AU.OO.A002CA.01 – W3453

ETA SAATLER

 

 

 

 

 

 

 

Otomatik hareketli olan ve seramikle carbon kategorisinde yer alan 42 mm kasa boyutuna sahip bu model sayesinde oldukça rahat edeceksiniz. Siyah kadranı, bileziği ve çerçevesi sayesinde bu ürüne sahip olmak isteyeceksiniz. Erkeklerde mükemmel görünen ve çizilmezliği garanti olan bu model sayesinde hayallerinize ulaşmış olacaksınız.

3.   Breitling Bentley B06 Midnight Carbon Chronograph Limited Edition

REPLİKA SAATLER

 

 

 

 

 

 

 

Siyah kauçuk malzemeden üretilen kordonu ve işlemeli çerçevesi ile sizlere de şıklık katacak carbon saat sınıfında olan bir üründür. 49 mm kasa büyüklüğü bulunmaktadır ve safir çizilmez camdan üretilmiştir. Uzun somun işaretçileri ile dikkati çeken ve birbiriyle uyumlu mavi, kırmızı ve beyaz renklerini ağırlıklı göreceğiniz ekranı sayesinde hayallerinize uygun olduğunun farkına varacaksınız.

 

2.  Bell & Ross Carbon Forgé Limited Edition 250 pcs. – BRX1-CE-CF-BLACK

REPLİKA SAAT

 

 

 

 

 

 

 

 

Kılıf malzemesi olarak karbonun seçildiği modellerden birisi olan bu harika ürünün kare kasasının olduğunu göreceksiniz. Kassa ölçüleri 45 mm olarak karşınıza çıkacaktır ve çizilmelere karşı dayanıklı safir camının olduğunu da görmeniz mümkündür. Üstelik 100 m’ye kadar su direnci ve dayanıklılığı bulunmaktadır. Kronograf özelliği ve iskeletinin kaliteli olması sayesinde dikkatleri üzeirne çekmektedir.

 

 

1. Panerai Luminor Carbon Fiber Black Automatic PAM00661

Siyah karbon kasası bulunan ve kahverengi deri kayışa sahip olan bu saat sayesinde erkek saat modelleri arasında en iyilerine sahip olacaksınız. Otomatik hareketi bulunan ve 44 mm kasa büyüklüğüne sahip olan harika bir üründür.

REPLİKA SAAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir