SEIKO ASTRON İLE ZAMANIN GÜCÜNÜ KEŞFET

Dünyadaki 39 zaman dilimine göre ayarlama yapan ve geçen yılın en büyük teknolojik ürünü olarak görülen Seiko’nun Astron GPS Solar koleksiyonu, ışığın gücünü kullanarak çalışan mekanizması ile 2014 yılına da damga vuracak gibi görünüyor. Bu sezon yeni modellere de yer veren koleksiyon, muhteşem teknoloji si ile birlikte çarpıcı ve şık bir görüntüye de sahip. Bu saatin en büyük özelliği sahip olduğu GPS alıcıları sayesinde ağa bağlanarak dünyada bulunan tüm zaman dilimlerine kendisini uydurabilmesi ve bu özelliği de ışıktan yararlanan teknolojisi sayesinde yapmasıdır.

Seiko_Astron_Space_560Astron teknolojisi, günümüz saat dünyasına yeni bir bakış açısı getiren ve kolay kullanımı ile de en çok tercih edilen devrim niteliğinde bir gelişmedir. Bu teknoloji ile pil değiştirme gereksinimi olmadan, 100 bin yılda bir saniyelik sapmalarla saati öğrenebilirsiniz. 2014 modellerinde dünyayı çepeçevre saran stratosferden ilham alan tasarımcılar muhteşem Astron teknolojisini muhteşem bir görsellikle birleştirmeyi başarmışlar. Bu yılın öne çıkan 6 modelinde safirden cam bir yerküreyi andıran saat yüzü ve meridyenlerden esinlenerek oluşturulan indeksleri ile size hem rahat bir kullanım sunuyor hem de kadranda bulunan dünya haritası ile de uzaydan dünyaya bakıyormuş hissi oluşturuyor.

6 Replies to “SEIKO ASTRON İLE ZAMANIN GÜCÜNÜ KEŞFET”

 1. fatih.[email protected] dedi ki:

  bu saat yok şuan sanırım ama size gelince haberimiz nasıl olacak ki ?

 2. Erdem dedi ki:

  Bu saat gelince haber verir misiniz

  1. admin dedi ki:

   tabiki erdem bey replikası cıktıgı gibi size bilgi verilcektir

 3. haluk savas dedi ki:

  2500 tl civarinda otomatik tissot moddllerine bakiyordum . Elinde olan iyi saatlerden hangilerini onerirsin ? Birkac modeli mail atBilirsen cok memnun olurum .

  1. admin dedi ki:

   merhaba haluk bey size bu kategorideki ürünleri önerebiliriz http://www.saatport.net/kategori/eta/

 4. haluk savas dedi ki:

  Mail adresi baritons olan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir