Seiko Astron GPS Solar Kronograf Giugiaro Design

Ünlü saat üreticisi Seiko, Astro GPS Solar’ıGiugiaroDesing iş birliği ile yeniden tasarlayarak 8X kalibre ile donatılmış yeni modelini tanıttı.

Saat dünyasının içerisinde olan bir kişinin Astron GPS Solar Kronograf modelini duymadığını söylemek herhalde mümkün değildir. Dünyanın en gelişmiş makinelerinden birisi olan modele GiugiaroDesing’ın yenilikçi tasarımları ile dokunarak ortaya çıkan bu limitli modelden sadece 5000 adet üretildi.

Astron GPS Solar Kronograf çokça seyahat edenlere yönelik hazırlanmış bir saat. Uluslararası seyahatlerin vazgeçilmezi olan bu model aynı zamanda oldukça sportif özellikleri ile de ön plana çıkıyor.

içerik

Astron GPS Solar Kronograf’ta nerede olursanız olun, sadece bir butona basarak kendisini bulunduğunuz yerin zaman dilimine göre ayarlıyor.

Gösterişli hafif kasası titanyumdan üretilmiş. Gelişmiş tasarımı ile teknolojisini tamamlayan bir görünüme sahip olan modelde Arabik numaralar ve renkler kullanılmış kadranı mevcut. Bu modele oldukça sportif bir hava katıyor.

Saatin arka kapağına bakınca, spor bir arabanın tekerleğine bakıyor hissine kapılmamak elde değil. Arka kapağın orta kısmında “Giugiaro Design Limited Edition” yazısı mevcut. Aynı zamanda bu alanda saate ait bir de seri numarası bulunuyor.

Her model isteğe göre değiştirilebilir orta kısmı seramik titanyum bilezik ve birde deri kayış ile birlikte satışa sunuluyor. Saatte hız ölçümü yapmak isteyenler için “takimetre” üst kasa çerçevesinde bulunuyor. Zaman dilimleri ise camın içerisindeki kadranın çerçevesi üzerine işlenmiş.

4 Replies to “Seiko Astron GPS Solar Kronograf Giugiaro Design”

 1. Hasan dedi ki:

  Merhaba acaba içindeki fonksiyonlar calisiyormu yada ibreler sabitmi ?

 2. Murat dedi ki:

  Bu saaten elinizde varmı acaba

 3. Ahmet dedi ki:

  Bu saatten giugiaro dan eliniz de var mı varsa fiyat

 4. umit demirel dedi ki:

  Seiko Astron GPS Solar Kronograf Giugiaro Design

  öncelikle slm kolaygelsin seiko saatin replikasi varmi elinizde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir