Saatlerin Champagne si: Hublot Klasik Fusion Veuve Clicquot

Hublot Klasik Fusion

Saatlerin Champagne si: Hublot Klasik Fusion Veuve Clicquot

Hublot Klasik Fusion Aslında Veuve Clicquot Polo Klasik saatin, birçok ortaklıkta ve sponsorlukta payı var. Ünlü Champagne adını taşıyan evden aldığı ismi ve New York City sponsorluğunda üretimine devam eden Polo Classic, 2017 yılında 10. Yaşını kutluyor. Özellikle sınırlı sayıda olacak olan üretimi ve markanın amiral gemi özelliğini taşımasıyla birlikte, Hublot kronikleri de ön planda tutuluyor. İşte Hublot Classic Fusion Veuve Clicquot hakkında bilmeniz gerekenler.

Hublot

Sadece 10 parça ile sınırlı olan saat, saten ile kaplanmış parlak siyah seramikten yapılmıştır. Siyah kompozit reçine pabuçlarıyla kayışına hayat verilmiş olup; H-şekilli titanyum vidalarla bir arada tutulan 45 mm’lik çapında ve kutusuyla geliyor. Ciltleme bölümüne ‘’Special Edition’’ yazılmış olan saat, 1 ile 10 arasında sayılarla numaralandırılmıştır. Ayrıca her türlü hareketi izleyebileceğiniz safir pencere, saatin işleyişine oldukça fazla güç veren Hublot Otomatik Calibre HUB1155, tarih göstergesi ve kronografıyla da tamamlanmış durumda. 42 saatlik güç rezervi olan 4800 VPH frekansında 60 mücevher ile hareket eden, ayrıca bir polo oyuncusunun silüetiyle de ayırt edilecek özelliği bulunmaktadır.

Hublot Klasik Fusion Safir renkli kadranı cilalı rodyum kaplamalı saat aksesuarı olan, sarı-turuncu lake merkezli kronograf ile saniyeyi ölçebilirsiniz. Veuve Clicquot efsanesi, Brut Yellow Label Şampanyası diye bağırır durumdadır. Saniyeleri ölçebileceğiniz alta işlenmiş açık alt dizinler, sırasıyla saat 3 ve 9’da kronograf dakikaları ve saat 6’da yer alan bir pencereyle de tarih vurgulanmaktadır. Classic Fusion Veuve Clicquot, sarı-turuncu dikişli, siyah kauçuk astarlı, siyah bir timsah derisinden yapılmış kayışıyla tam bir bütünlük sunuyor. Ayrıca sarı-turuncu timsah kayışı ve siyah kauçuk iç kısmıyla ve dikişleriyle de, farklı bir varyasyon oluşturmaktadır.

Hublot Classic Fusion Veuve Clicquot resmi lansmanının ardından, New York’taki 743. Sokakta yer alan tek perakendeci de satılacak olan bu yeni amiral gemisinin sınırlı sayıdaki üretimi ise; 17.700$ karşılığında satışa sunulacaktır. Etkinlik, Amerika Hublot Yönetim Direktörü Jean-François Sberro tarafından yönetilecek. Ünlü Arjantinli Polo Oyuncusu ve Veuve Clicquot Polo Takımı’nın takım kaptanı olan Ignacio ‘’Nacho’’ Figueras’ın da onur konukluğuyla süslenmesi planlanıyor. Bunun yanı sıra; sunulacak olan 10 saatten birine de kendisinin sahip olacağı söylentiler arasında..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir