Romain Jerome Titanic DNA OXY III Black

Romain Jerome, hemen hemen her saat markasının süküt-u hayale uğradığı bir konsepti başarıyla hayata geçirdi. Belli bir geçmişi olmasına karşın pek çok insan tarafından tanınmayan ve bilinmeyen bu marka? TITANIC isimli modeliyle adeta büyük bir çıkış yaparak kelimenin tam anlamı ile patladı! Romain Jerome, DNA serisi büyük beğeni topladı.

 

Romain Jerome?u diğerlerinden eşşiz kılan neydi? Ne olmuştu da düne kadar sıradan bir marka gibi kabul gören bu firmanın karşı konulamaz yükselişi başlamıştı.

 

Son derece karizmatik ve maskülen bir yapıya sahip olan DNA OXY III Black (ref. T.OXY3.BBBB.00 simsiyah görüntüsüne eklenmiş kahverengi çerçevesi ile göz dolduruyor. Saatin Güncel fiyatı 13.000 tl civarında olup farklı modelleriyle 175.000 tl’ye kadar çıkmaktadır

İlgili çerçeve bir takım kimyasal işlemlere tabii tutulmuş ve bu işlem çerçeveye paslı bir görünüm kazandırmış. Saat tasarlanırken, batık gemilerin yıllar içerisinde uğradığı deformasyon göz önüne alınmış ve ortaya böylesi bir eser çıkmış!

 

Saat konseptini batık gemilerden alınca elbetteki en bilinen isim olarak TITANIC uygun görülmüş. Saatin tasarımcıları akrep ve yelkovan için ise Titanik Gemisinin çapasından etkilenmiş? Saat, genel duruş itibari ile Titanic?in o trajik hikayesini bir saat tasarımı üzerinde en başarılı şekilde anlatıyor.

 

Saat kasası 46mm çapında makul bir büyüklüğe sahip, saniye göstergesi 9 yönünde konuşlandırılmış ve A C22RJ51 Concepto Jacquet isimli otomatik bir mekanizmaya sahip?

 

Bu sayede 42 saatlik bir güç rezervi sağlanabilmekte? Gerçekten düşünülmeye değer bir yapıya sahip olan Romain Jerome, bileğinizde oldukça karizmatik bir duruş sergileyebilir?

8 Replies to “Romain Jerome Titanic DNA OXY III Black”

 1. everkegi dedi ki:

  biri bana şunu alsın boynuma takacam ya boynuma!!!

 2. Revolution dedi ki:

  Fiyatını görmezden gelirsek kendisi en karizmatik space invaders tasarımı. ROMAIN JEROME

 3. Hipnottis dedi ki:

  Romain Jerome,80’lerin oyun klasiği Pac-Man temalı bir kol saatini yakıştıramadım bu markaya.

 4. Tüccar dedi ki:

  with repostapp.
・・・Yapmayın böyle şeyler ??
Fade to Black ⚫️ …

 5. Şerif SOĞUKBULAK dedi ki:

  Olum bana bunu almazsanız hakkımı helal etmeden giderim yemin ediyorum:

 6. MustafaBulduk dedi ki:

  Çok ciddi saat takıntım var ama beni “Romain Jerome” kadar heycanlandırna olmamıştı.Titanik kalıntılarından saat yapmak kimin aklna glrki..

 7. Müntewit dedi ki:

  Romain Jerome harbi saat markası. Ne saatler yapmislar beee

 8. Soner_As dedi ki:

  sana koliyle romain jerome alayım bebişim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir