Romain Jerome Space Invaders Ayrıcalığı

İsviçreli ünlü lüks saat üreticisi Romain Jerome, Fransız mağazalar zinciri Colette ortak çalışmasının ürünü Space Invaders adlı saatin ikinci sürümünü piyasalara sunarak, müşterilerinin beğenisi için gözler önüne serdi.

Saatin kadranında mavi piksel uzaylı figürleri yer alıyor. Bu renk ise aslında Colette’in rengini yansıtıyor. Üretimi sınırlı tutulan koleksiyon sadece 8 adetlik sayısıyla dikkat çekiyor. Model, Colette mağazalarında müşterileriyle buluşuyor.

space-invaders-colors-romain-jerome

Modelde kullanılan kadran, marka saatin en çok dikkat çeken bölümü. Sebebi ise piksel görünümünü sağlamak için 3 katmanlı lakeden faydalanılmış olması. Saatin yapımında ünlü Amerikan uzay mekiği Apollo 11’in parçalarının kullanılmış olması da Space Invaders’a ayrı bir değer ve özellik katıyor. Saatin çeşitli renk versiyonları bulunuyor. Bunlar arasında kırmızı, yeşil, mor ve sarı renkleri yer alıyor. Tasarım saat tüm dünya çapındaki Romain Jerome yetkili satıcılarında meraklılarını bekliyor. Sekin ve lüks sınıfına girmesi de, markanın tutkunlarını harekete geçiriyor. Saatin beklenen ilgiyi göreceğine dair en ufak şüphe bulunmuyor. Çünkü marka her zaman isminin hakkını veriyor.

media12735035919875

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir