Romain Jerome Ay Tozu İle Farklı Bir Deneyim

Aksesuarlar arasında saatin farklı bir yere sahip olduğu konusunda, tüm insanlar hemfikir. Bu bakımdan farklı tasarıma ve özgün fikirlere yer veren saatler, saat tutkunları ve koleksiyoncular tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. İşte bu noktada Romain Jerome markası, ay’dan etkilenerek hazırladığı ve Moon Dust adını verdiği koleksiyonuyla tüm dikkatleri üzerine topladı.

 

İsviçreli ünlü saat üreticisi, tasarladığı bu farklı seride gerçek ay tozunu kullanmış. Yani kolunuzda aynı zamanda gezegenden bir parça taşıyorsunuz. Saatle birlikte bir sertifika da veriyor. Bu da kullanılan ay tozunun tamamen gerçek olduğunu açıklayan bir garanti belgesi özelliğinde.

-

Koleksiyonda, farklı renklerden yararlanılmış. koyu sarı, parlak metal,  beyaz gri ve siyah bu renklerden bazıları. Saatlerde kullanılan çelik Apollo XI ‘den alınmış. Kullanılan diğer malzemeler de Apollo XI mürettebatının kıyafetlerinden temin edilmiş. Ayrıca saatlerde Sputnik’in anteninin benzeri kullanılmış.

Koleksiyondaki saatlerin üretim sayısı da oldukça özel bir tarihle aynı. Yani insanoğlunun Ay’a ilk ayak bastığı tarih olan 1969, aynı zamanda saatin üretilecek sayısı. Farklılık arayanlara işte muhteşem bir seçenek.

 

2 Replies to “Romain Jerome Ay Tozu İle Farklı Bir Deneyim”

  1. Murat Gürel dedi ki:

    Pac-Man temalı Romain Jerome kol saati daha guzel

  2. Cenap dedi ki:

    Fiyat?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.