Rolex Oyster Perpetual Altın

Başkanlara Özgü – Diplomatik ve Karizmatik
Sürekli ultra lüks saatlerden söz edecek değiliz ya? bugün nispeten uygun bir model üzerinde duracağız? Rolex, ve ekonomik kelimeleri yan yana gelmediği için biz en iyisi ona ?az pahalı? diyelim ve konumuza dönelim;

Yukarıda da belirttiğimiz üzere, Rolex deyince akla zenginlik ve ihtişam gelir? Ama lükslük sınıfına göre değerlendirdiğimizde, ekonomik olgusunun sadece o saat sınıfındaki benzer rakiplerinden ayrılan yönü olarak tarif edip konumuza dönelim;

Günümüzde pahalı olsun olmasın pek çok saat modelinde çelikten faydalanıldığını görmekteyiz. Gerek kullanışlılığı gerekse sağlamlığı ve de uygun bir metal olmasından ötürü maliyetleri nispeten düşürebilmek adına saat firmaları Çeliği ürünlerinde sıklıkla kullanmaktadır. Ne de olsa, saatin dışı kadar iç mekanizması da çoğunlukla çelikten imal edilir.

Prestijli ve nispeten uygun bir ürün satın almak istiyorsanız; Rolex Oyster Perpetual Yellow Gold Presidential sizin beklentilerinize güzel bir cevap olabilir. 18 K altın kullanılan ürün isminde de belirtilidiği üzere üst sınıf yöneticiler ve işadamlarına hatta başkan ve başbakanlar için düşünülmüş?yani Presidential!!

Üst sınıf dedik ekonomik dedik ama sanki bu saat o kadar da ekonomik değil demeye az kaldı , saatin kordonunun 18K altından imal edilmiş olduğunu, saatin kadranının tasarım aşamasında istiridyeler düşünülerek hazırlandığını belirtelim?

Gelelim bu ekonomik! Saatin fiyatına, yalnızca seçkin saat mağazalarında satışa çıkarılan Rolex Oyster Yellow Gold?un ikinci eli 20.000 dolar civarında alıcı bulurken, Saatin 1. Eli, 30.000 dolar arasında yeni müşterilerini beklemektedir.

3 Replies to “Rolex Oyster Perpetual Altın”

 1. hulusi dedi ki:

  bu saatin birebiri sizde mevcutmu yada benzer modeli varmı?

  1. editor dedi ki:

   merhaba hulusi bey http://www.saatport.com/shop/ sitemizden rolex modellerimize bakabilirsiniz.

 2. Ciddiyet dedi ki:

  Kadranı abur cuburla doldurulmamış, sade ve şık bir saat; nefis!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.