Rolex Göktaşı 116519 LN Daytona Cosmographs Constant Cosmic Ditona

Rolex Göktaşı Cosmographs Constant Cosmic Ditona Daytona Ref. 116519 LN

Rolex Göktaşı Daytona Cosmographs Ref. 116519 LN Constant Cosmic Ditona

Rolex Göktaşı 116519 LN Daytona Cosmographs Constant Cosmic Ditona  sürüş ve hız tutkunları için tasarlandı. Her üç yeni model de saat 3, 6 ve 9’da siyah kronometrelere sahip, uzaydan nadir bulunan bir doğal malzeme olan metal bir meteor yüzeyi ile donatılmıştır.Rolex Göktaşı Daytona Ref. 116519 LN Cosmographs Constant Cosmic Ditona.

Rolex Göktaşı 116519 LN Daytona Cosmographs Constant Cosmic Ditona

18ct beyaz altın kasa, 40 mm çapında, meteorit yüzeyi, siyah kronograf, hepsi bir arada siyah seramik Cerachrom hız ölçer halkası, PVD’de kalıp döküm ölçeği ve sayısı (Fiziksel Polipour Biriktirme, fiziksel buhar biriktirme Yöntemi) kaplama teknolojisi ile kaplanmış platin, zaman, dakika, küçük saniye, krono code tablo, Rolex 4130 eta mekanizma otomatik zincir hareketi, güç rezervi 72 saat, paramanyetik mavi Parachrom tur teli, Rolex son tur, Safir kristal cam ayna, su geçirmez 100m, Oysterflex kayış.

Rolex Göktaşı Daytona Ref 116519

18ct beyaz altın model, hepsi bir arada kalıplanmış siyah seramik Cerachrom .Hız göstergesi dış halkası ve Oysterflex kayışı ile donatılmıştır. Diğer iki saat, sırasıyla 18ct altın ve 18ct zamansız gül altın, metal hız göstergesi dış halkaları ve  kayışlara sahiptir. İlk saatin Cerachrom. halkası kalıp döküm işleminde klasik bir hızölçer ölçeği ile  ikinci ve üçüncü saatlerin metal dış halkası ise hız göstergesi ile işlenmiştir. Yeni model teknoloji lideri bir 4130 mekanizma ile donatılmıştır. Tüm Rolex saatler gibi yeni Oyster Perpetual Cosmograph Daytona da hassas saatler için en iyi gözlemevleri tarafından sertifikalandırılarak saatlerin giyildiğinde olağanüstü iyi performans göstermesi sağlanır.Rolex Göktaşı 116519 LN Daytona Cosmographs Constant Cosmic Ditona.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.