ROLEX CELLİNİ TİME 39 EVEROSE ALTIN REPLİKA

ROLEX CELLİNİ TİME 39

ROLEX CELLİNİ TİME 39 EVEROSE ALTIN REPLİKA

Rolex cellini time 39  Bakış açısı İnsan hayatında yenilikler ne kadar önemli ise geleneklere bağlı kalmakta o derece ehemmiyetlidir. Kol saatleri içerisinde bu felsefeyi tümüyle yaşatabilen model ise Rolex’in Cellini Time modelidir. Bu modelin beyaz altın, everose altın ve pırlanta süslemeli everose altın seçenekleri vardır. Şimdi sizlerle Cellini Time Everose Altın modelini ve bu modelin orijinali yerine replikasının neden tercih edildiğini ele alalım.

 

Rolex cellini time 39

Rolex dökümhanelerinde meydana getirilen ve patentli olan 18 kt everose altın malzemeden üretilir. Adını da buradan almaktadır. Bu modelin içinde tamamen rolex üretimi ve sertifika sahibi 3132 otomatik mekanizma bulunmaktadır. 39 mm çap ölçüsünde olan modelin iç kısmı bombeli, dış kısmı yivli olan çerçevesi adeta klasik ile modern kavramlarının yan yana sunumu olmuştur. Bombeli safir cam çizilmelere karşı son derece direnç sahibidir.

ROLEX CELLİNİ TİME 39

Aynı zamanda 50 metre su geçirmezlik özelliği bulunmaktadır. 48 saat güç rezervine sahiptir. Yüksek performanslı para flex darbe emicileri sayesinde basınç vb. durumlara karşı direnci oldukça yüksektir. Siyah renk kadranı vardır. Kadran üzerindeki yeniden tasarlanmış ve uzatılmış aplike saat imleri, sade olan kadrana çekicilik ve zarafet katmaktadır. Bu modelin fiyatı 50.000 TL ile 80.000 TL arasında değişmektedir. Çeşitli nedenlerden dolayı saatin orijinali yerine replikası tercih edilmektedir. Dünya genelinde çok az sayıda insan bu modelin orijinal’ini kullanmaktadır.

Orijinal Yerine Replika Cellini Tercih Edilme Nedenleri

  • Tahmin edebileceğiniz gibi bunun ilk ve en önemli nedeni orijinal’i ile replika’sı arasında çıplak göz ile ayırt edilemeyecek olan birebir benzerlik,
  • Orijinal modelin astronomik rakamlara, replikaların ise Avrupa’da 250€, Ülkemizde ise uygun fiyatlara  satılması,
  • Orijinal modelin bakım, onarım vb. maliyetlerinden, replika saat alarak kurtulabilmeleri,
  • Güvenilir firmalarda garantili replika saatler satılması,
  • Replika saatler hakkında ki önyargıların yıkılması
  • Renk atma solma gibi durumun söz konusu olmaması
  • Mekanizmanın sorunsuz çalışması

Modelin replika olanının satış rakamlarını çok fazla yükseltmiştir.

Ülkemizde Güvenilir Olan Replika Firma Hangisidir?

Ülkemizde replika sektöründe bulunan ve gerçekten güvenilir olan firmaların sayısı maalesef bir elin parmakları kadardır. Bu firmaların içerisinde ise onlarca yıldır sektörde bulunan, ürünlerinde kaliteden taviz vermeyen, güvenilirlik konusunda bir numara olan www.saatport.net firması en başta yer almaktadır.

Rolex cellini time 39 Modellerini incele!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir