Blog

ROLEX CELLİNİ 39 DUAL TİME EVEROSE ALTIN REPLİKA

Rolex cellini 39 dual time everose altın replika

ROLEX CELLİNİ 39 DUAL TİME EVEROSE ALTIN REPLİKA

Rolex cellini 39 dual time everose altın replika her türlü materyali işleyip bir sanat eserine dönüştürmede usta olduğu gibi aynı zamanda farklı materyalleri bir araya getirerek yeni alaşımlar ortaya çıkarma konusunda da en başarılı firmadır. Bu alaşımlardan bir tanesi de 2005 yılından beri modellerinde kullanmaya başladığı everose altın alaşımıdır.

Rolex cellini

Pembemsi ve kırmızımsı görüntüsüyle sarı ve beyaz altın klasiğini yıkmayı başaran bir alaşım olan everose altın, profesyonel rolex tasarımcılarının orijinal tasarımları ile birlikte mükemmel bir görsellik sağlamaktadır. Aynı zamanda bu alaşım meydana getirilirken içerisinde kullanılan materyaller sayesinde son derece dayanıklıdır. Rolex firması patentli olan bu alaşımı Cellini 39 Dual Time modelinde de kullanmıştır. Geleneklere bağlı kalınarak üretilen bu modelin günümüz modernliğini yansıtması da bir nevi everose altın alaşımı kullanılarak sağlanmıştır.

Rolex cellini 39 dual time replika

Rolex Cellini 39 Dual Time Everose Altın Özellikleri ve Fiyatı

  • 18 kt Everose altın malzemeden üretilmiştir,
  • 3180 perpetual otomatik kurmalı mekanizma,
  • 18 kt everose altından üretilmiş yeniden biçimlendirilip uzatılan aplike saat imleri, ibrelerin ucuna yaklaştırılan dakika göstergesi, saat 6 yönünde gündüz/gece göstergeli 2. Saat dilimi göstergesinin bulunduğu ve koyu siyah rengin tercih edildiği tasarım harikası bir kadran,
  • Timsah derisinden üretilen üzerinde dekoratif dikişler bulunan kordon,
  • 50 metre su geçirmezlik,
  • 48 saat güç rezervi,
  • İç kısmı bombeli dış kısmı yivli çerçeve,

Replika Rolex Cellini Dual Time Silver

Modelin ana özellikleridir. Bu özellikleri sayesinde hem sade, hem şık hem de işlevsellik açıdan en ileri teknolojiye sahip bir saattir. Bu modelin fiyatı 50.000 TL ile 70.000 TL arasında değişmektedir.

Modelin Orijinali Yerine Neden Replikası Tercih Edilir?

Orijinal olan modelin fiyatının on binlerce lira olmasından dolayı hem maddi imkânı olmayan hem de maddi imkânı olsa dahi sırf marka değerinden dolayı şişirilmiş olan bir rakam ödemek istemeyen kişiler replika üretimi tercih ederler. Saatin replikası ile orijinali bire bir aynı özelliklere sahip olup tek fark, Replika olan modelin günümüzde birçok firmanın lüks saatlerin orijinallerinde kullanmış olduğu 9015 Miyota mekanizmasının olmasıdır.

Ülkemizde modelin kaliteli replikaları 450 TL civarında satılmaktadır. Sizlerde hem hayranı olduğunuz bu modeli satın almak hem de uygun fiyata sevdiklerinize alabileceğiniz binlerce replika saat modellerini görebilmek için www.saatport.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.Rolex cellini 39 dual time everose altın replika

İlgili gönderiler

Bir cevap yazın