Blog

ROLEX CELLİNİ 39 DUAL TIME BEYAZ ALTIN REPLİKA

Rolex cellini 39 dual time replika

ROLEX CELLİNİ 39 mm

Rolex cellini 39 dual time replika Klasik kol saatinin en modern şekilde geleneklere bağlı kalarak dizayn edildiği, Rolex tasarımcılarının tüm saat eleştirmenleri tarafından her zaman olduğu gibi yüksek not almayı başardığı bir modeldir. Rolex, bu modeli kendi dökümhanelerinde meydana getirdiği 18 kt beyaz altın malzemeden üretmiştir. Beyaz altının şıklığı ve zarafeti, kusursuz saat işçiliği ile yoğrularak herkesin beğenisini kazanabilen ve klasik olduğu kadar da modern olmayı başarmıştır. Bir tanesi bombeli bir tanesi yivli olmak üzere iki çerçevesi bulunur.

Rolex Cellini Date Modelleri Otomatik

DUAL TIME  Rolex cellini 39 dual time replika model ve fiyat listesi

İç kısımda kalan çerçeve bombeli, dış kısımda kalan çerçeve ise yivlidir. Saatin kadranı gümüş malzemeden yapılmıştır. Kadran üzerindeki yeniden şekillendirilmiş ve uzatılmış aplike saat imleri, kadranın merkezine doğru taşınan ve ibrelerin ucuna yaklaştırılan dakika göstergesiyle bölünmüştür. Klasik modellere ve geleneklere yakışır şekilde kordon malzemesi olarak deri tercih edilmiştir. Kordon üzerinde bulunan dikişler ise saate estetik bir hareket katmıştır.

Replika Rolex Cellini Dual Time Silver

Bütün bu estetik özelliklerin yanı sıra firma kendi üretimi olan 3180 otomatik kurmalı mekanizma ile saatin işlevselliğini en üst düzeye çıkarmıştır. 50 metre su geçirmezlik, 48 saat güç rezervi ve çizilmelere karşı dayanıklı safir cam ise modelin diğer özellikleridir. Bu modelin fiyatı 50.000 TL ile 70.000 TL arasında değişmektedir. Sade ve geleneksel bir model olmasına rağmen fiyatı oldukça pahalı olduğundan dolayı modelin replika üretimleri daha fazla tercih edilmektedir.

Cellini Dual Time Beyaz Altın Replika Özellikleri

  • Orijinali ile birebir aynı dış görünüm sayesinde çıplak göz ile orijinal olmadığının anlaşılması neredeyse imkânsızdır,
  • Orijinalinde kullanılan malzemelerin aynıları kullanılarak üretilir. Sadece daha düşük ayarlı beyaz altın kullanılır,
  • Kordon üretiminde deri malzeme kullanılır,
  • Orijinalinde bulunan tüm detaylar, yazılar vb. replika modelde birebir aynı konumlarında ve aynı ölçüler de replika olan modelde de bulunur,
  • Replika olan modelinde orijinalinde olduğu gibi 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunmaktadır,
  • 9015 Miyota otomatik mekanizma sayesinde yıllarca kusursuz şekilde çalışır.

Rolex Cellini Dual Time Otomatik

Replika Cellini Nereden Alınır?

Dünya genelinde replika saatler internet üzerinden satılmaktadır. Ülkemizde güvenilirlik ve kaliteden taviz vermeme niteliklerinden dolayı en fazla replika saat satışı yapan firma olan www.saatport.net sitesinden tüm lüks saat modellerini bulabilirsiniz. Cellini Beyaz Altın Replika modelleri uygun fiyatlara satılmaktadır.

Bir cevap yazın