Replica Saatler Nerden Alınır Kalite Detayları

Birçoklarımızın bildiği ve adından da anlaşılabileceği gibi

replica saatler ( imitasyon olarak da bilinir ) Dunhill, Hermes, Louis Vuitton, Tissot, Guess, Concord, Burberry, Omega, Longines, Mont Blanc, Omega, Fendi, Dior, Bvlgari, Emporio Armani, Techno Marine, Rolex, Cartier, Oris, Gucci, Hublot, Ferrari, Movado, Romain Jerome, Zenith, Jaquet Droz, Franck Miller, Fortis, BMW, Ebel, Harry Winston, Graham, Hummer, Maurice Lacroix, Paul Picot, Porsche, Wyler, Rado, Versace, Jaquet Droz, Breitling, Chronoswiss, Alain Silberstien, Victorinox gibi ünlü markaların kopyalarıdır. Her ne kadar imitasyon saatlerin düşük kalite alaşımlardan yapıldığı düşüncesi genele hakim olsa da bu her durum için gerçeği yansıtmaz.

Yukarıda belirttiğimiz saatlerin replica versiyonları usta eller tarafından en yüksek kalite ham maddelerle yapılmaktadır. Yine de net üzerinden veya mağazalardan alacağınız imitasyonların yüksek kalite olup olmadıklarına emin olmalısınız çünkü bu piyasada işini doğru yapan kişiler gibi insanları dolandıran art niyetli satıcılar da bulunmaktadır.  Eğer replica bir saat almayı düşünüyorsanız sıkı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. İmitasyon saatler hakkında dönen mitlerden bazıları şunlardır;

İmitasyon saatler hakkında dolaşan en büyük mit onların İsviçre, İtalya veya Tayland yapımı olduğudur. İmitasyonların büyük bir çoğunluğu Çin’de imal edilmektedir ve  orjinallerine oranla nispeten daha düşük kalite malzemeden yapılmaktadırlar bu çok dogaldır cünkü orjinali 12.000 dolar bir saatin mekanizmasıda ona göre kalitelidir ama bu replica saatlerin basit oldugunu göstermez 3500 dolara kadar çıkan replica saatler mevcuttur

Her ne kadar imitasyon saatlerin kıdemleri satıcılar tarafından uydurulmuş şeyler olduğu söylense de uzmanlar A+++ ila C arası kalite aralığında ürünler satan perakendecilere yönelinmesini öneriyorlar.

Her ne kadar satıcıları imitasyonların orjinalinden üreticisi tarafından dahi ayırt edilemeyeceğini söylese de aradaki fiyat farkı 2 saat arasındaki malzemenin kalite farkına da yansımaktadır.

İnternet üzerinden okduğunuz her yazıya güvenmemelisiniz. Bu yazılar düşük kalite imitasyon üreticileri tarafından yazdırılmış yazılar olabilirler.

Uzmanlar online alışverişlerinizde ”Kapıda Ödeme” (CoD) özelliği olan siteleri seçmenizi tavsiye ediyor. Bu, günümüzdeki en güvenli yol olarak görülmektedir.

Bu yazıyı paylaş
  , ,


6 thoughts on “Replica Saatler Nerden Alınır Kalite Detayları

    • sitemizden bakabilirsiniz dilerseniz abdullah bey veya dedigimiz şartları saglayan firmalar ilede çalışabilirsiniz saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   
Versace VRSCVCO110017 Bayan Kol Saati

Versace Bayan Kol Saati
Satın Alan Gökhan

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran
Satın Alan mehmet

TAG Heuer BMW Power ModeLi
Satın Alan Mustafa

Rolex Perlon Örgü Kordon Siyah
Satın Alan Huseyin

Patek Philipe Nautilus Stainless Steel Black Chronograph 59801A-001
Satın Alan Zeynep Ayla

Audemars Piguet Replika Saat Otomatik replica

Audemars Piguet Otomatik Saat Blue
Satın Alan Zeynep Ayla