Raymond Weil maestro Special Anniversary Limited Edition

Nasıl ki bilgi nesilden nesil geleneksel olarak aktarılıyorsa saat yapımındaki tutku da aynı şekilde aktarılmaktadır. İnkar edilemez İsviçre yapımı kalitesiyle 35 yıllık olağanüstü tecrübe ve sürekli büyüyen bir tecrübeye sahip bir aile şirketi olan Raymond Well görünüşe aldanılmaması gerektiğini bizlere bir kez daha gösteriyor.

Şu anda, 3. nesilden Elie ve Pierre Bernheim ve Raymond Weil’ın damadı Olivier Bernheim bu eşsiz mirasa sahip çıkmak için babalarına kadıldılar.Nitekim aile yapısı ormandaki insan yüzü stiliyle empoze edilmektedir, aşırı rekabetçi bir piyasada, aile ruhunun ardında doğaüstü bir vizyonun performansı vardır.

2011 yılında Raymond Weil 35 yıllık tarihini ve dünya lüks saat üretiminin yakut yıl dönümünü kutluyor. Yakut en değerli taşlardan biridir, zaferi, aşkı, mutluluğu, iyi talihi ve tutkuyu sembolize etmektedir.
35 kutlamaya değer yıl… Special Anniversary Limited Edition öncülüğünde, Raymond Weil türünde eşsiz ve izini bırakacak bir komlikasyon modeli sunuyor.
Koleksiyonun şık ve klasik ruhuna uygun olarak, maestro, ebedi zerafeti ve saat üretme geleneğinin tartışmasız tutkusunu gösteren otomatik makaralı mekanik bir saat.
Bu model ay ve günü gösteren iki farklı göstergeye ve timsay derisi kayışa sahiptir.
39 mm çapındaki sarı altın gövdesi, RW ününü taşıyan tac kısmı bu saati 2011’in olmazsa olmazlarından kılıyor.

One Reply to “Raymond Weil maestro Special Anniversary Limited Edition”

  1. suat dedi ki:

    ne kadar teşekkür etsem az bu siteye deminden beri makaleleleri okuyarak edindiğim bilginin haddi hesabı yok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.