Raymond Weil Maestro Quantieme a Aiguille Watch

Saatin ve lüksün anavatanı, doğduğu yer olan İsviçre markası Raymond Weil in Maestro koleksiyonundan ”Quantieme A Aiguille” modelinde yine lüksün ve ihtişamın bütün gösterişi , daha sade bir şekilde gözler önüne serilmiş . Geleneklerine bağlı bir firma ürünü olan bu saatte çoğu modelde olduğu gibi deri kordon düşünülerek zarif bir görüntü elde edilmiş .Hem kaliteli, hem gelenekçi, hem gösterişli, hem de aşırıya kaçmayan ve gözü yormayan bir dizayn ile karşımıza çıkmış.

Raymond Weil Saatleri’in bu modelinin detaylarına inecek olursak 41mm kasa boyutuna sahip bu saatte, saat 3 yönünde bulunan tarih penceresi ile sadece dijital ve ya o günü gösteren dijital göstergelerin dışına çıkılarak daha göze hoş gelen ve tarih hakkında daha net bir bilgi veren bir görünüm elde edilmiş . Sadece o güne ait değil, ayın içerisinde hangi günde bulunduğunuzu, ne kadar gün kaldığı gibi detayları da sizi düşündürmeden göz önüne serebiliyor. Gümüş kadranı ile birlikte kahverengi kayışı mükemmel bir renk uyumu yakalamakla birlikte, göstergelerin mavi olarak tasarlanması, gümüş ile mavinin zıtlığının çok hoş ve zarif bir görünüm yakalamasını gözler önüne sermiş. Saat 9 ibaresinin orada ise geleneksel yuvarlak şekilde dakika görünümü bulunmakta. Ve sayıların 1 den 12 ye kadar hepsinin romen rakamları ile yazılı olması çok gelenekçi ve güçlü bir görünüm kazandırmış bu saate.

raymond-weil-maestro-quantieme-a-aiguille-2846-stc-00659_14954 Gücü simgeleyen ve şıklığa önem veren, geleneksel bir yapıya sahip ama çok daha erkeksi bir görünüm ortaya koyan bu saat , gelenekçi yapıya sahip bireyler için üretilmiş olmakla birlikte , gösterişten daha çok sade şıklığa değer veren bireyler için tercih edilmesi yüksek bir model ortaya sunmuş. Erkeğin imajının çok önemli bir parçası olarak saat tercihinde, eğer etrafınızdaki insanlara gelenekçi yapınızdan ve güce olan inancınızdan söz ettirmek istiyorsanız, kesinlikle gözden geçirilmesi tavsiye edilen muhteşem bir sanat eseri. Saatte hem güvenilirlik, hem sağlamlık, hem de klas arayan müşteriler için tabi ki isviçre yapımı her saatte olduğu gibi, bu modelde adından sıkça söz ettireceğe benzer. Sonuçta , saat İsviçre lilerin işidir, onlar saati saat gibi işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir