Raymond Weil Freelancer – Genel Bir Bakış

Uzun zamandır gündemde olmayan Raymond Weil, muhteşem bir dönüş yaparak Freelancer Chronograph (ref. 7730-STC-20101) isimli modeli ile yakın zaman önce hayranlarını selamladı. Çok sıradışı bir tasarıma sahip olmayan model biraz yenilk arayışında olanlar için biraz klasik kaçsa da, aslında son derece üstün bir teknikle üretilmiştir. Kaliteye önem verenler için kuşkusuz ilk tercihler arasında düşünülebilecek niteliklere sahip bir modeldir.

 

Raymond Weil?in bu Frelancer modelinde takvim özelliği yer almaktadır. Saat 3 yönünde yer alan pencere üzerinde ilgili tarih bildirilirken hemen sol tarafındaki kayar pencerede ise hangi günde olunduğu öğrenilebilmektedir. Klasik bir yapıya sahip olan saatin kasası kalitesinden ve sağlamlığından ötürü pek çok olumlu geri dönüş almıştır.

 Güncel Fİyatı 4200 tl olarak belirlenmiştir

Safir kristal ile koruma altına alınmış olan model AR materyali ile çift kez kaplanmıştır. Çizilmeye karşı üstün bir dayanıklılık göstermektedir.

 

Kahverengi bir deri kayışa sahip olan saat, kadranın siyah rengiyle mükemmel bir uyum içerisindedir. RW logosu bu deri üzerine özenle işlenmiştir. Bu kusursuz görünüm oldukça zarif bir klips ile tamamlanmıştır.

 

42 mm?lik bir kasaya sahip bu klasik model, hem sportif kıyafetler hem de iş kıyafetleri ile şık bir uyum içerisindendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir