Rado Saat D-Star Ceramic

Rado D Star Serisi için harekete geçti. Bu modern zaman makineleri soylu ve köklü kaynaklardan ilham alınarak vücut buldu. Rado Dia Star, zamanın o keşfedilmeyen mekânları için taahhüt edildi ve eşiz tasarımcıların elinde bir sanat harikasına dönüştü.

Her bir koleksiyon göz kamaştırıcı malzemelerin mükemmel uyumu ve sert metallerin olağanüstü bileşimi ile seramik katkılı olarak tasarlandı. Titanyum karbid metali büyük bir titizlikle uygulandı. Saatin şekli özenle oval bir biçimde düşünüldü ve bu özel çalışma, alanındaki belli başlı ikonalar arasında çoktan yerini aldı.

Rado Dia star, Dünyanın ilk ve tek çizilmeye karşı korumalı saati olarak gerçekten saat terminolojisine yepyeni bir anlayış ve farklı bir boyut kazandırdı. Bu ürün ortaya çıktığında takvim yaprakları 1962 senesini işaret ediyordu. Çizilmeye karşı yüksek mukavemeti elbetteki zor çizilen bir maden olan safir kristal ile sağlamışlardı ve bu saat yapımında adeta romanlara konu olacak nitelikte bir gelişmeydi.

50 yıl sonra, Rado D-Star, soylu köklerinden ilham alarak sınırları zorlamak için harekete geçti. Uzun yıllar akılda kalacak bir dizayna imza atmak için kolları sıvadı. Kalabalığın arasından sıyrılmak için keskin hatlara sahip ama bir o kadar yumuşak hatlara ve oval bir kadrana sahip bir saat üretti. Bu saatin imzasında geçmiş ve geleceğin izlerinden enstanteneler bıraktı.

Rado D-Star?ın en iddialı buluşu ise Ceromos® adını verdikleri bir malzeme oldu ve başarıyla saate uygulandı. Söz konusu materyal seramik ve metal kompozit malzemenin en uygun oranlarda bir araya getirilmesinden meydana gelmektedir. Bu malzeme, konfor yanında saate üstün bir mukavemet kazandırmaktadır.

Rado D-Star şeklini ve karakteristik yapısını, ileri teknoloji ürünü seramik bileşenle sağlamıştır. Eşsiz platin görünümü ise meydan okuyan bir kişiliği yansıtmak üzere ortaya çıkarılmıştır. Hafif malzeme kullanılarak oluşturulan saatimiz çok hızlı bir biçimde vücut ısımıza da adapte olabilmektedir.

28 parçalık bir koleksiyon ile piyasaya sürülen oldukça iddialı bu ikonik model; her sınıftan saat tutkununu, seçkin saat mağazalarında beklemekte?

 

8 Replies to “Rado Saat D-Star Ceramic”

 1. Seyhan MUTLU dedi ki:

  Bu saatin replikasını almak istiyorum. Nerden nasıl alabilirim?
  D-Star modeli olmalı ve orjinaliyle görünümü birebir aynı olmalı.

  1. editor dedi ki:

   Merhabalar sitemizden saat magazamıza tıklayarak istediginiz urunu temın edebılırız

 2. remzi dedi ki:

  RADO R21825152 bu model saat almak istiyorum. sizde var mı?

 3. gursel coskun dedi ki:

  Kolunuzadaki saat rado sanırım hocam israf degilmi ben de 5 tl lik var aynı şeyi yapıyor

 4. Themodam Saat dedi ki:

  Rado Saatler düşmedi gitti hala 3,829 TL

 5. Orhan dedi ki:

  Herkez yorum yapıyor
  Ben NOKTAYI KOYUYORUM
  RADO KRAL SAAT
  O KADAR… .!

 6. Orhan dedi ki:

  RADO KRAL SAAT

 7. KAYYUM italyan işi dedi ki:

  az önce yolda orjinal rado saat buldum ve sahibine ulaştırdım.bu beni kesinlikle iyi bir insan yapar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir