Perrelet Turbine 007 Licence to Play Erkek Saati

Ünlü Erkek saatleri tasarım markası Perrelet, en önemli kreasyonu olan çift rotorlu saatlerinin türbin versiyonunun özelliklerini keşfetmeniz için bu güzel oyuna sizi de davet etmek istiyor.

Söz konusu kreasyon; İstihbarat uzmanlarının da yer aldığı romanlarda favori bir aksesuar olarak konu olacak değere sahipken, altın yaldızlı gövdesinin yansımaları gözünüzü kamaştırıyor.

Turbine 007?de kullanılan altının tasarımı başımızı döndürecek kadar olağanüstü;

Öylesine, ilgi çekici göz kamaştırıcı ki, kadran üzerinde işlenen altınların görüntüsü sanki külçe altın izlenimini veren süslemelerle dolu, oldukça tarz bir havası var.

Saat rakamlarının ve saat işaretçilerinin üzerindeki altın kaplamanın parıltısı tamamen modaya uygun ve bir o kadar da hoş görünümlü bir renk tonuna sahip. Aynı zamanda bu görüntü saat kadranının koyu siyah arka planı ile de mükemmel bir kontrast oluşturmakta?

Perrelet Saatin büyülü bir biçimde kurulmasını sağlamak için bileğinizde bir tur attırmanız yeterli? Bu sayede çok hızlı bir biçimde saatin içerisinde yer alan tirbün devreye girecek ve saatin kurulması sağlanacak? Öte yandan; içerisindeki mekanizmanın dönme hızına bağlı olarak, altın yaldızlardan gelecek olan parıltılar da sizi şaşırtacaktır.

Hiçbir zaman bitmeyecek bir yarış ve tutku. Zarafet ve mükemmellik ve hatta narinlik, gerçek ve kusursuz bir saat ölçümü? aradığınız lüks kesinlikle bu sihirli kutunun içerisinde?

Modern Zaman ölçme bilimi konusunda uzman olan diğer firmalarda, elbette ki birbirlerini bu rekabet havuzunda sürekli takip ediyorlar? İşte bu saat tasarımı için görev yapan Ajanların bugünlerdeki gözdesi 44mm çapında DLC çelik kaplama Turbine Saat, dersek mübalağa etmiş sayılmayız…

Perrelet Turbine 007, 888-parça özel bir koleksiyonla seçkin mağazalarda alıcılarını bekliyor?!!!

Bu yazıyı paylaş
  ,


2 thoughts on “Perrelet Turbine 007 Licence to Play Erkek Saati

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

Rolex Kahverengi Deri Saat Kordonu
Satın Alan Hasan

Rolex daytona otomatik kol saati taşlı

Rolex Daytona
Satın Alan Kerim

Cartier Erkek Cüzdan Gerçek Deri Siyah

Cartier Erkek Cüzdan Gerçek Deri Siyah
Satın Alan Sarp

Emporio Armani AR1971 Erkek Kol saatleri

Emporio Armani AR1971 Erkek Kol saatleri
Satın Alan TALHA

Time watch Gümüş touch dokunmatik kol saati
Satın Alan UGUR

Rolex 18K Yellow Gold Day-Date Black Onyx 39 mm
Satın Alan Mehmet ali