Perrelet Skeleton Chronograph

Perrelet?in bir başka modeli olan Perrelet Skeleton Chronograph, sportif çizgilere sahip bir ürün. Kronometre özelliği ile başlat düğmesine dokunur dokunmaz yumuşak ama bir o kadar da hızlı bir şekilde ölçüm yapabiliyor. Mekanik aksam, bir zarafet ve şıklığın teknolojiyle olan bütünlüğünü gösterirken kendi içerisinde gizemli bir yapıya da ev sahiplini yapıyor.

Çok hassas ve kusursuz bir ölçüm kabiliyetine sahip bir saat olmasının yanı sıra spor müsabakalarında pek çok organizasyon tarafından tercih edilmekte? Nitekim, Rahatlıkla güvenebileceğiniz tescilli bir teknolojiye sahip?

Saatin çerçevesinden gözümüze çarpan kompleks iskelet yapısına karşın hem kullanışlı hem de fonksiyonel bir zaman makinesi?

Kendi tasarımına has P-291?lik otomatik kalibre hareketi oldukça sofistike bir biçimde teknolojiye adapte edilmiş. Kadranı siyah ya da gri tonlamalarla bezenmiş iken saat numaraları modelin çeşidine göre siyahın gri tonajlı renkleri de olabilirken bir başka modelinde mavi, siyah hatta portakal rengi de olabilmekte? İçerisinde 4 ayrı çember içerisinde bize göz kırpan bölmeler, (3,6,9, 12 yönü) bizim tarihi, günü ve dakikaları belirlememiz için özel düşünülmüş?

Zaman ölçümünde yeni bir neslin başlangıcını anlatan, gövdesinin içerisine entegre mekanizması, markanın değeri ve zaman ölçümü konusundaki dehasının yapıtaşlarını ve güvenilirliğini bildiriyor?

Tasarım konusundaki ikna edilirliği ve mükemmelliği bünyesinde barından bir saattir, Perrelet Skeleton Chronograph. Dayanıklılığını çelik kasayla bütünleşmiş siyah DLC bileşeninden almaktadır. Tüm bu özellikler zaten saati erkeksi bir görünüme sokarken Aynı zamanda saatin kayışının yapısında mukavemeti yüksek silikon malzeme kullanılmıştır.

Perrelet Skeloton Chronograph, mekanik saat tasarımcılarına ilham verecek ekstra özelliklere sahip;

46 saatlik güç ömrü, perrelet mimarisi patentli saat içi mekanizma, 10 atmosfe basınca dayanıklı su geçirmezlik (100 metre), yaşamın her anında kullanılabilecek üstün kronometre fonksiyonu?

Bu yazıyı paylaş
  ,


2 thoughts on “Perrelet Skeleton Chronograph

  1. merhabalar, bu saatin imitasyonu elinizde varmı varsa fiyatını öğrenebilir miyim? şeffaf mekanizmalı başka imitasyon saatleriniz var ise bilgi verirseniz sevinitim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   
Omega Seamaster

Omega Seamaster Cronometreli Siyah Seramik Bezel
Satın Alan Aydın

Rolex Deepsea 904L PASLANMAZ ÇELİK

Rolex Deepsea 904L PASLANMAZ ÇELİK
Satın Alan enis

Versace VRSCVCO110017 Bayan Kol Saati

Versace Bayan Kol Saati
Satın Alan Gökhan

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran
Satın Alan mehmet

TAG Heuer BMW Power ModeLi
Satın Alan Mustafa

Rolex Perlon Örgü Kordon Siyah
Satın Alan Huseyin