Oris

Oristen derin mavi tutkunları için: Aquis Small Second Date

Oris, hiçbir zaman su altı tutkunlarını yalnız bırakmaya niyetli değil. Yeni modeli Aquis Small Second, Date ile su altı dünyasını keşfe çıktığınız yolculukta daha fazla heyecan ve keyif alacaksınız.

Mavi, gökyüzünün ve denizin rengidir. Bazı kişiler metrelerce yükseğe çıkıp, gökyüzünün maviliğine erişmek isterken kimileri ise kendisini metrelerce suyun altında derin maviliklere bırakır.

İşte, başta dalış tutkunları için Oris tarafından tasarlanan Aquis Small Second Date size bu keyiflikte eşlik edecek.

23779_01-743-7664-7154-07-4-26-34teb_4

Mavi kadranı denizlere yaraşır şekilde. Kullanılan malzeme ve son derece kusursuz bir işçiliğe sahip olan Aquis Small Second, Date paslanmaz çelikten üretilen bir kasaya sahip. Tek yöne dönen çerçevesi ise çizilmelere dayanıklı seramik ile kaplanmış. Bu, dalgıçlara kalan oksijenlerini ve dekompresyon duraklarını takip etmesine yarıyor.

Oris, kadranın üzerinde kalın ve çizilmeye dayanıklı safir kristal cam kullanmış. Bu sayede 50 bara kadar su basıncına direnç sağlanmış. Alttan ve üsten hafif bombeye sahip ve içten de yansıtma yapmıyor. Parlama ise azaltılarak maksimum görüş sağlanmış.

Oris’te klasik hale gelmiş olan mekanik otomatik makine, 9 yönünde küçük saniye, 6 yönünde tarih penceresini Aquis Small Second, Date’de görülüyor.

Oristen derin mavi tutkunları için: Aquis Small Second Date” ile ilgili yorum;

  1. Serkan dedi ki:

    Merhaba, bu saat için fiyat rica edebilirmiyim. Orjinalinde olduğu gibi kutulu ve sertifika kartı da oluyormu. Bilgi rica edebilirmiyim.

Bir cevap yazın