Officine Panerai’den Renkli 11 Yeni Kayış

Officine Panerai; yazın renkli yaşamına ritm katan 11 farklı rengi bünyesinde barındırarak kadınlara ve erkeklere özel kayış koleksiyonunu sunuyor. Spor görünümlerin ve detaycı yaklaşımların öncü firması olan Officine Panerai; 11 farklı rengi sunuş biçimiyle dikkat çekiyor.

Hem kadınlar, hem de erkekler için farklı renk kayışlarıyla kol saatlerine adeta hayat veren marka; saatlerde sadeliği ve minimalist tarzları ön plana çıkarıyor. Canlı, çok yönlü ve çarpıcı özellikleriyle her zaman için en yeni, en güzel ve en özel aksesuarları bünyesinde barındırmayı başaran marka; eşsiz tasarımlarıyla göz doldurmaya devam ediyor.

pr_officine_panerai__17092014151143_b

Kırmızı, yeşil, mavi, bordo, pembe, turuncu ve sarı renkli, yarı parlak, timsah derisi kayışlarıyla gerek erkeklere, gerekse de kadınlara kol saatlerini daha çarpıcı ve göz alıcı bir şekilde takabilmelerine olanak sağlayan Officine Panerai; renkleri kendi arasında sentezleyerek yeni renkli kayışları da ön plana çıkarıyor. TEC standartlarıyla uyumlu bir şekilde kayışları dizayn eden marka; Nesli Tükenmekte Olan Yabani Hayvan ve Bitki Türlerinin Uluslararası Ticaretine İlişkin Sözleşme olan CITES’e de uygun olarak çalışmaktadır. Kayışlarını yüksek üretim standardına uygun bir şekilde tedarik eden marka; yumuşak yapıda olan doğal deriden yapılan iç astarı, neme direnç gösterebilen özelliği sayesinde de konforlu bir kullanım arz ediyor.

Timsah derisinden üretilmekte olan 11 farklı renge sahip kayış; adeta Officine Panerai markasında hayat buluyor. Farklı modelleri bulunan bu kayış modelleri arasında; Radiomir 1940 modeli 42 mm çapıyla, Luminor 1950 modeli 42 mm çapıyla ve Luminor modeli 40 mm çapıyla dikkat çeken modeller oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir