Noob Saat Olarak Bildiğimiz Noob Factory Hakkında Bilemeniz Gerekenler

Noob Saat olarak

Merhabalar Arkadaşlar

Noob Saat olarak Bugün size NOOB FACTORY hakkında bilgi aktarımı yapacağız. Kafanızdaki soru işaretlerini az da olsa bu makalemizden sonra atacaksınız… Öncelikli En önemli Konu Türkiye ‘de  bu fabrikaların hiç birinin distribütörü ,bayisi ve şubesi yoktur ve olmayacaktırÇünkü Fabrikalar bu şekilde çalışma yapmamaktadır.  Saatlerinizi almadan önce alacağınız firmaların ne derece doğru bilgi verdiğini araştırıp o şekilde saat alımı yaparsanız doğru hedefe ulaşmış olursunuz.  Biz doğruluktan yanayız Ve müşterimiz olsun olmasın herkese tavsiyemiz….  Bu tarz yalan konuşan firmalara kesinlikle güvenmeyin.

Noob Saat olarak

Noob Watch FACTORY tarafından üretimi gerçekleştirilen saatler ,imitasyon pazarındaki en üst seviyeyi temsil etmektedir. Noob endüstrideki en yüksek kalitedeki saatlerin üreticisidir. Örnek vereceğimiz fabrikalar  AR FABRİKASI , JF  , V6 ,VS ,MKS , XF ,GM  gibi yüksek kalitede imitasyon saat yapan firmalardan sonra ortaya çıkmasına rağmen , Clon ,eta saat ve süper clon gibi saatlerin endüstrisinde hak ettiği bir yere sahip oldu. Markalı saatlerden orijinal saatin tam bir kopyasını oluştururlar. Bu nedenle uzmanlar orijinal ile kopya arasındaki farkı anlamakta zorlanıyorlar. İnsanların aklına lüx ve en iyi saat dendiği zaman ilk ROLEX SAAT markası gelmektedir. Hemen hemen tüm rolex saat modelleri Çindeki Noob factory tarafından üretilmektedir.

Noob Factory Üretim yaptığı Modeller

Şu anda Noob Factory  tarafından üretilen markalar Audemars Piguet, Breiting, Franck Muller, Graham, JAEGER-LECOULTRE, MontBlanc, Omega , Panerai , Rolex , (Ulysee Nardin), IWC Watch NOOB Factory bunlardan bir kaçını çok az yaptı. Noob fabrikası hareket mekanizma anlamında çok özeldir. Saatlerde Seagull 6497, 2824, 2836 hareketleri, Shanghai 7751, 7753, 7750 hareketleri, İsviçre eta makinesi 2836 ve 3135 ,3186 ,3235  gibi süper clon makinalar yapmaktadır

Noob Fabrikasının İlK başarısı

NOOB Fabrikasının Replika saatler’de  en büyük başarırısı  İlk kez, replika saatinde replika safir çerçeve kullanıldı ve kadran rengi ile aynı uyumu sağlamasıdır. Bu işlem çok zorlu, daha önce replika saatlerde hiç görülmemişti. Çerçevenin parlak renginin kadran ile aynı olmasının maliyetinin yüksek olduğu için hiç bir fabrika yapmamıştır noob fabrikası buna öncülük etmiştir. Bu sayede kadran ve bezel renk uyumu saatlerde kullanılmaya başlanmıştır . Noob bunu hala en iyi yapan firmadır. Çünkü önceki taklit saatler, çerçeveden bahsetmemek gerekirse, kadranın ve bezelin parlak renkleri biraz farklı olacaktır. Bunların renk uyumlarının farklı olmasının sebebide her bir parçanın farklı üreticiden gelip tek bir yerde montaj yapılmasıdır.

ROLEX SUBMARİNER V10 VERSİYONU  NOOB YENİLİKLERİ

Tüm Rolex Saat Replika meraklılarını  heyecanlandıran en büyük haber , Ekim 2019 da iki model 116610 LN VE 116610 LV de dahil olmak üzere Rolex Submariner  Black ve Green modellerini piyasaya sürmesidir. Kasanın inceliği , kalınlığı çapı , takvim , çerçevesindeki ince detaylar yazı  karakterleri saatin tepesi gibi ince hassas bütün detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Bu modellerin piyasa sürülmesindeki en önemli sebep ise AR fabrikası ile arasındaki güçlü ve somut rekabeti hissettirdi. Hiçbir fabrika replika saat savaşında geride kalmak istemiyor.

Rolex Noob V10 Submariner Özellikleri

Noob ‘un orijinal ve otantik  Submariner’in yerini aldığını iddia ettiği Seramik bezel çerçevede yapıldı. V10’un çerçevelerinin kazınmış derinliği mm ölçüsüne kadar tam olarak aynı hizada yapıldı, Submariner ile aynı etkiye sahiptir; Ayrıca, V10’un çerçeve işaretleyicisinin Platin tonu yıllar geçsede paslanmaz ve  solmaz. V10 kasa aynı olmak kaydı ile iki makine seçeneği sunmaktadır . Bunlardan birisi  Swiss 2836 eta mekanizma diğeri ise  3135 eta mekanizmadır. Kalibre olarak tam zaman tutuşu ve ayarlamaya sahiptir. Yani bu iki mekanizmada kalibre olarak çok yüksek kaliteye sahiptir.

Saatin Genel özelliklerinden bahsedersek

  • Hareket: Süper Clon 3135 – Swiss ETA 2836 Otomatik
  • Çerçeve: Saat yönünün tersine ve Tek Yönlü Dönen Siyah Seramik
  • Kadran: Yeşil ve Siyah Seçeneği
  • Suya Dayanıklı: 30m Su geçirmez
  • Kasa: 40mm * 13mm, Katı 904L Paslanmaz Çelik
  • Bilezik: Deployant Tokalı Katı 904L Paslanmaz Çelik

 

Noob factory  ‘  temel ilkeleri

Tüm saatler ‘de , saatin fonksiyonları, ambalajı ve tüm aksesuarları da dahil olmak üzere teslimattan önce NOOB fabrikasında kontrol edilir. Özellikle saatin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edilir, Kronograf, Tarih, Güç Rezervi, Su Direnci,… gibi özellikler kontrol ediliyor. Noob facroty muhteşem İsviçre kopya saatlerinin geniş seçimini en iyi hizmeti ve sizin için en iyi fiyatlarla entegre eder.Saatlerde kullandığı çelik ise 904L ve 410 L olarak belirtilmiş.

One Reply to “Noob Saat Olarak Bildiğimiz Noob Factory Hakkında Bilemeniz Gerekenler”

  1. Ahmet Karakaya dedi ki:

    İmitasyon olarak Rolex Submariner Green modeli ne kadar neteden temin edebilirim.Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir