Nişantaşı Rolex Rhodium Servisi

İstanbul’daki satış noktasının sahibi Rhodium, saat cennetinin yeni bir şubesini de Nişantaşı’na açtı. Daha önce Bağdat Caddesinde böyle bir dükkanları vardı. 2007 yılından bu yana Rolex ile çalışan ustaların tamamı Cartier’in ve Rolex’in fabrikalarına gidip bizzat eğitim almış tamir ustalarıdır. Avrupa yakasındaki İstanbul?lu Rolex severler için Nişantaşı şubesi hizmette.

Merve Yalaman (Rhodium Pazarlama ve Satış Müdürü) Nişantaşı şubesinin açılma nedenlerinden bahsetti. Değerli olan bu saatlerin titizlikle tamir edildiğini görmenin müşterilerin üzerindeki etkisinden bahseden Yalaman aynı zamanda müşterilerin meraklarının da bu merkezde giderilebileceğinin altını çizdi. Avrupa yakasında daha fazla müşterinin olduğunu da bu güne kadar yapılan satışların istatistikleri kendilerine göstermiş.

Rolex’in kalite farkını ve tamir merkezinin hizmet kalitesinin ayrıcalığını müşterilere göstermek ve en iyi olduklarını kanıtlamak için teknik servisin özenle çalıştığı söyleniyor. Firmanın amaçlarından biri de müşterilerin her türlü beklentisine hızla cevap verebilir hale gelmek. Yetkili satış noktalarının yanı sıra global olarak teknik hizmet örgüsünün oluşması isteniyor. Yani bir Rolex saat, nerden alındığına bakılmaksızın Nişantaşı tamir merkezinde tamir edilebiliyor ve tüm saatler hakkında bilgi sahibi personel burada çalışıyor.

Rolex tamir merkezine sahip olmak ve buranın prestijini koruyarak işlere devam edebilmek öyle sanıldığı kadar kolay bir iş değil. Her bir saat için teknik serviste özel çalışmalar oluyor. Zor tamir edilecek şeylerde de saati riske atmamak için saatin bir kopya kalibresi çıkarılıyor. Bu mekanizma üzerinde çalışılıp en uygun hamleler belirlendikten sonra değerli Rolex saatinizin üzerinde tamiri gerçekleştiriyorlar.

 

Bir saat tamirhanesinden çok tıbbi labratuvarı andıran dış görünüşü ve hizmet kalitesi oraya her gidene kendini güvende hissettirecektir. Çalışmaların bilim ve bilgisayar destekli olması da profesyönelliğin simgesi olacaktır. Burada çalışanlar hem geleneksel ustaların yeteneğine hem de yeni neslin bilgisine sahipler. Merve Yalaman?ın da her fırsatta belirttiği gibi amaçları olan ve kaliteyi birinci planda tutan bir firmadır bu. Nişantaşı Rolex Rhodium Tamir Merkezi’nin herkese hayırlı olması dileğiyle2

11 Replies to “Nişantaşı Rolex Rhodium Servisi”

 1. Tulga Ulaş dedi ki:

  Tissot marka saatimin kurma parçası düşüp kayboldu.Bunun tamirini yapıyormusunuz.Yapıyorsanız kargo ile göndereyimmi,adresiniz nedir.Ücreti nedir.Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   merhaba bize iletişim adresimizden ulaşırsanız servisten modelin parçası olup olmadıgını kontrol ettirebiliriz saygılar

 2. Turel POYRAZ dedi ki:

  Merhaba,
  2009 tarihinde mağazanızdan satın alınmış olan ROLeX Deep Sea modeli saatimi bakıma göndermeyi düşünüyorum.
  Ücreti ve kargo gönderim adresi hakkında bilgi vermenizi rica ederim.
  S.Turel POYRAZ

  1. admin dedi ki:

   merhaba dilerseniz bize iletişim numaramızdan ulasırsanız bakım konusunda yardımcı olabiliriz tekrardan görüşmek dilegiyle

 3. Utku polat dedi ki:

  Merhaba 15 günlük rolex submariner im var watch winder de devamlı henüz takmaya fırsatım olmadı ama sürekli takvim ine bakıyorm 4 dk gec atıyor otomatik saat kullanan biri olarak rolex te olmaması gerektigi kanaatin deyim bana sapma derecelerini yazarsanız sevinirim ona göre saatimi analiz edip aldıgım nisantası magazasına geri götürecegim saygılar sevgiler

  1. admin dedi ki:

   merhaba utku bey en saglıklı bilgi için size rhodium servisinin telefon numarasını iletiyorum sevgiler
   +90 212 225 62 62

 4. Kemal şahin dedi ki:

  Merhabalar Rolex saatim var. Bakıma ihitiyacı var. Ve kordon kollarının degişmesi gerekiyor yardımcı olurmusunuz

  1. admin dedi ki:

   merhaba kemal bey ürününüz orjinal rolex ise +90 212 225 62 62 rhodium yetkili servisi ile iletişime geçerseniz yardımcı olucaklardır

 5. Habib dedi ki:

  İyi günler.Yurtdışından alınma Rolex bayan saatinin kordonunun bir yada iki diş kadar uzatılması gerekiyor.Bunun için ne yapabiliriz acaba?

  1. admin dedi ki:

   merhaba iyi gunler bize tam modelini soylerseniz eger yardımcı olabiliriz isterseniz ürününüz replika ise

   1. Musa dedi ki:

    Merhaba replika rolex kullanıyorum ve saatlerim ilerleme yapıyor ne yapmam gerek bakım gerekıyorsa ücreti nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir