Muhteşem: Frederique Constant Horological Smartwatch

Amerika ve İsviçre’nin ardından tüm dünyada satışa sunulan Frederique Constant Horological Smartwatch’ın kalbinde Fullpower’ın MotionX® Teknoloji Platformu bulunuyor.

İsviçreli lüks saat üreticileri ardı ardına akıllı saat modellerini piyasaya sürüyor. İşte bunlardan birisi de Frederique Constant. Horological Smartwatch adını taşıyan modeli Fullpower Teknolojileri ile birlikte geliştirildi.

Eylül ayından itibaren Türkiye’de Maya Saat tarafından satışa sunulan saatler ilk olarak Amerika ve İsviçre’de piyasaya sunulmuştu.

Fullpower’ın MotionX® teknolojilerinin sunduğu fonksiyonları barındıran model günlük süreçlerin yanı sıra uyku rutinleri ile ilgili bilgileri de sağlıyor. Aktivite takibi, uyku izleme, harekete geç alarmı, dinamik koçluk, daima reel tarih ve zaman fonksiyonları bulunan model otomatik OTA saat yazılımı güncellemeleri için de uygun. Frederique Constant Horological Smartwatch android ve ios işletim sistemleri ile de uyum içerisinde çalışabiliyor.

FC_LR_Horological_Smartwatch_FC-285S5B6WEB

Tanıtım sonrasında gelen olumlu tepkilerin ardından Frederique Constant, 5 farklı versiyonu ile 4 yeni erkek modelini Baselworld fuarında tanıttı.

Frederique Constant CEO’su Peter Stas, şık, akıllı ve iki yılın üzerinde batarya ömrü gibi anahtar kelimeleri kullanarak Horological Smartwatch’u anlatıyor.

Teknolojik altyapıyı sunan Fullpower MotionX® kurucusu ve aynı zamanda CEO’su Philippe Kahn ise bu modeli anlatırken “bunlar muhteşem geleneksel akıllı saatler” ibaresinin altını çiziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir