MİCHAEL KORS SAATLER HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

MİCHAEL KORS SAATLER

BU HARİKA SAATLERİN TARİHİNİ ARAŞTIRALIM BİRAZ.

Saat modelleri ile ön plana çıkan Michael Kors Saatler hangi yıllardan beridir hayatımızda diye merak ediyorsanız, bu sorunun yanıtını almanızı sağlayacaktır. Kaç yıllardır hayatımızda yer edinmiş olduğunu öğrenmek ve marka değeri kazanana dek hangi yollardan geçmiş olabileceği konusunda fikir sahibi olabilmek için böylelikle adımlarınızı atmaya başlayabilirsiniz. Sizlere hiçbir şekilde sorun yaşatmayacak olan ve kullanışlı olduğunu göreceğiniz bu modellerin faydalarını da hissedebileceksiniz.

MİCHAEL KORS KİMDİR?

1959’da doğduğunda adı Karl Anderson’dur ve sonrasında annesinin evliliği ile birlikte hem soy ismini, hem de gerçek ismini değiştirme kararı almıştır. Üstelik bunu yaptığında sadece 5 yaşındaydı. Annesinin gelinliğini beğenmediği için bu yaşlarda yaptığı tasarım ve verdiği fikirlerle, ileride eğitim hayatını olumlu şekilde etkileyecek olan adımları atmıştır. Böylelikle ailesi tarafından keşfedilmiş ve bu yönde gelişmesi sağlanmıştır.1981’li yıllara geldiğinde 22 yaşındayken ve eğitimini henüz tamamlamamışken, ilk koleksiyonunu çıkararak, harika işlere imza atmıştır. Şirketini oluşturmasının ardından ilgi odağı haline gelmiştir ve tasarımcılığını geliştirerek, sonraki yıllarda dünyaca ünlü bir hale gelmiştir. Ülke sınırlarının dışına taşmayı başarmıştır ve farklı detayları ile gözdeniz olan koleksiyonlar ortaya çıkmıştır. Lüks ve şık saatlere, uygun fiyatlarla sahip olarak, farkını hissetmenizi mümkün hale getirmekteyiz. Heyecan veren ve ışıltılı görünümleri ile dikkatleri üzerine çekmekte olan bu ürünleri hemen incelemeye başlayabilirsiniz. En özel anlarınızda farklılıklarını hissetmek isteyeceğiniz bu modellere sahip olabilir ve böylece rahatlığınızı yansıtabilirsiniz.

MİCHAEL KORS SAATLER   ŞİRKETİ VE SAATLERİ

Her sezona uygun saat modelleri ile ön plana çıkmakta olan Michael Kors şirketi sayesinde üretilen saatlerin estetikle bütünleşmesinin ardından kullanıcıları memnun eden sonuçlar ortaya çıkmıştır. Modanın trendlerini ön plana çıkarmakta olan ve farklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken adreslerimiz sayesinde sizler için de rahatlığın sağlandığını görebilirsiniz. Bu konuda detayları öğrenmeniz için sizlere yardımcı olmaktayız.

One Reply to “MİCHAEL KORS SAATLER HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER”

  1. Tuncay ozturk dedi ki:

    Bende 5011 model saatiniz mevcut fakat sarji arizali sarj cihazi bulamiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir