Maurice Lacroix Pontos Chronographe Rectangulaire

Dünyaca ünlü saat markası Maurice Lacroix yepyeni koleksiyonunda bulunan pontos chronographe rectangulaire full black price çekiciliği ve zarafetiyle tüm dikkatleri üzerine topladı. İsviçreli lider marka Maurice Lacroix yepyeni koleksiyonu içerisinde yer alan ve güçlü ve asil duruşuyla büyük bir dikkat çeken pontos chronographe rectangulaire full black price yenilikçi teknolojisiyle diğer marka ve modellerden bir adım öne çıkmayı başardı.

Mükemmel bir kaplama yapısına sahip olan pontos chronographe rectangulaire full black price markası Maurice Lacroix?in bu konuda başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu. Genel görünümü ve ince hatlarıyla göz dolduran bu mükemmel saat kalın ve güçlendirilmiş kayışıyla da epeyce bir sevildi. Tamamıyla göze ve yepyeni bir teknolojiye hitap eden pontos chronographe rectangulaire full black price özel üretilmiş mekanik kasasıyla alıcılarını şimdiden baştan çıkardı.

ML112 mekanizma 36 saatlik güç reservi

Ayrıca içerisinde var olan ML112 mekanizma 36 saatlik güç reservi ile yükset bir kapasiteye sahiptir makine saatin arkasındaki safir camdan da izlenebiliyor olması bu modelin eşsizliğinin simgesi oldu. Teknik olarak 50 metrelik su basıncına da dayanıklı olan pontos chronographe rectangulaire full black price piyasadaki rakip modelleride gözünü çokça fazla korkutmuşa benziyor. Cotesde geneve dekorasyonuyla hazırlanmış olan pontos chronographe rectangulaire full black price kusursuz el işçiliğini bir kere daha kanıtlamış.

Bu yazıyı paylaş
  ,


11 thoughts on “Maurice Lacroix Pontos Chronographe Rectangulaire

    • Merhabalar sitemize ara ara eklenmektedir. Sitemizi ara ara takip ederseniz istediğiniz urunu bulabılırsınız.

  1. Kitap okumak için Lacoste gömleğiniz, Prada ayakkabınız, Maurice Lacroix saatiniz olmalı değil mi şekilci andavallar?

  2. Maurice Lacroix Gravity. Fiyatı 40.000(KIRKBIN) TL’ymiş. Ben size dedim ama,bununla uzaya çıkabilirsiniz diye. O parayla marsa gidilir amk ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

Rolex Submariner Gmt Nato Band Otomatik
Satın Alan Cemal

Rolex Datejust Two Tone Taşlı Model replika saat modelleri

Rolex Datejust Two Tone Taşlı Model
Satın Alan bekir

Patek Philippe 6002G II Sky Moon Tourbillon

Patek Philippe 6002G II Sky Moon Tourbillon
Satın Alan Sabire

Montblanc boheme rouge stylo-plume

Montblanc boheme rouge stylo-plume Silver
Satın Alan Süha

Rolex saat kutusu

Orjinal Rolex Saat Kutusu Sertifikalı Büyük Boy Birebir
Satın Alan muhammet melih

Hublot Şeffaf Saat Modelleri Replika Şeffaf Hublot

Hublot Şeffaf Saat Modelleri
Satın Alan Mesut