Louis Vuitton Tambour Voyagez Automatic Chronograph

Louis Vuitton” ‘un Mart 2011’de piyasaya sürdüğü bu saat “Louis Vuitton” ‘un 5 koleksiyonundan “Tambour” koleksiyonuna ait bir saattir. Üstün tasarımı onu daima ön plana çıkarmaktadır.  “Tambour Voyagez” başlıktan da anlaşılacağı üzere bir takometreye sahiptir. Yarış temalı saatler kullanılan bu takometreler nitekim bir çok insan tarafından kullanılmasa da saate ayrı bir şıklık, hoşluk katmaktadır. 44 mm’lik geniş bir kasaya sahip olan “Voyagez Tambour” stili bir kasa kullanmaktadır. Aşağıdaki resimde kasayı incelediğimizde gri ve kırmızı kadranı ve siyah-beyaz döşemesini rahatlıkla görebiliyoruz.

 

“Louis Vuitton” bu agresif görüntüyü ise karbon fiber kordonuyla tamamlamış ve gayet şık durmuş. Hareket olarak ise “Dubois-Depraz” yapımı LV 172 kalibresini kullanmaktadır. Görünüşe göre bu yılın en ilginç kronograflı saati “Voyagez”.

 

“Voyagez” ‘in fonksiyonlarına bakıcak olursak; Ölçüleri saat, dakika ve saniye şeklindedir. Otomatik hareketlidir üstte de belirtildiği üzere LV 172 kalibresini kullanmaktadır. Saat İsviçre yapımıdır. Kasası çeliktendir ve 44 mm’dir. Kadranı gri renkli ve kordonu yenilikçi karbon fiberdir. “Voyagez” ‘in camının yapımında safir kullanılmıştır. Işıksaçar özelliği bulunan “Voyagez” ‘in tokası ise ardillondur. 100 m’ye kadar su geçirmez bu saat için “Louis Vuitton” 5 yıl garanti vermektedir.

“Voyagez” ‘in fiyatına baktığımızda “Louis Vuitton” ‘un resmi sitesinde belirlenen fiyat 4,600.00 £ ‘dur. Türk Lirası olarak fiyatı ise yaklaşık 13,100.00 TL’dir

 

“Louis Vuitton” “Tambour Voyagez” için sitesinde şöyle demektedir; “Tambour Voyagez” otomatik saati için “Louis Vuitton” ‘u kutluyoruz. “Tambour Voyagez”  bir seyahat mirasıdır. Takomoetre içeren muhteşem mirası sanki bizlere modern zamanlarımızdaki klasik araba panolarını çağrıştırır.

Bu yazıyı paylaş
  ,


One thought on “Louis Vuitton Tambour Voyagez Automatic Chronograph

  1. Ne Burberry ne Prada ne de Louis Vuitton dünyanın en iyi markalarının olduğu tek yer Ayazağa Çarşamba Pazarı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   
Versace VRSCVCO110017 Bayan Kol Saati

Versace Bayan Kol Saati
Satın Alan Gökhan

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran
Satın Alan mehmet

TAG Heuer BMW Power ModeLi
Satın Alan Mustafa

Rolex Perlon Örgü Kordon Siyah
Satın Alan Huseyin

Patek Philipe Nautilus Stainless Steel Black Chronograph 59801A-001
Satın Alan Zeynep Ayla

Audemars Piguet Replika Saat Otomatik replica

Audemars Piguet Otomatik Saat Blue
Satın Alan Zeynep Ayla