Müşteri Hizmetleri Whatsapp 0544 737 54 22 - 0534 609 99 98

Louis Vuitton Tambour Voyagez Automatic Chronograph

Louis Vuitton” ‘un Mart 2011’de piyasaya sürdüğü bu saat “Louis Vuitton” ‘un 5 koleksiyonundan “Tambour” koleksiyonuna ait bir saattir. Üstün tasarımı onu daima ön plana çıkarmaktadır.  “Tambour Voyagez” başlıktan da anlaşılacağı üzere bir takometreye sahiptir. Yarış temalı saatler kullanılan bu takometreler nitekim bir çok insan tarafından kullanılmasa da saate ayrı bir şıklık, hoşluk katmaktadır. 44 mm’lik geniş bir kasaya sahip olan “Voyagez Tambour” stili bir kasa kullanmaktadır. Aşağıdaki resimde kasayı incelediğimizde gri ve kırmızı kadranı ve siyah-beyaz döşemesini rahatlıkla görebiliyoruz.

 

“Louis Vuitton” bu agresif görüntüyü ise karbon fiber kordonuyla tamamlamış ve gayet şık durmuş. Hareket olarak ise “Dubois-Depraz” yapımı LV 172 kalibresini kullanmaktadır. Görünüşe göre bu yılın en ilginç kronograflı saati “Voyagez”.

 

“Voyagez” ‘in fonksiyonlarına bakıcak olursak; Ölçüleri saat, dakika ve saniye şeklindedir. Otomatik hareketlidir üstte de belirtildiği üzere LV 172 kalibresini kullanmaktadır. Saat İsviçre yapımıdır. Kasası çeliktendir ve 44 mm’dir. Kadranı gri renkli ve kordonu yenilikçi karbon fiberdir. “Voyagez” ‘in camının yapımında safir kullanılmıştır. Işıksaçar özelliği bulunan “Voyagez” ‘in tokası ise ardillondur. 100 m’ye kadar su geçirmez bu saat için “Louis Vuitton” 5 yıl garanti vermektedir.

“Voyagez” ‘in fiyatına baktığımızda “Louis Vuitton” ‘un resmi sitesinde belirlenen fiyat 4,600.00 £ ‘dur. Türk Lirası olarak fiyatı ise yaklaşık 13,100.00 TL’dir

 

“Louis Vuitton” “Tambour Voyagez” için sitesinde şöyle demektedir; “Tambour Voyagez” otomatik saati için “Louis Vuitton” ‘u kutluyoruz. “Tambour Voyagez”  bir seyahat mirasıdır. Takomoetre içeren muhteşem mirası sanki bizlere modern zamanlarımızdaki klasik araba panolarını çağrıştırır.

Bu yazıyı paylaş
  ,


One thought on “Louis Vuitton Tambour Voyagez Automatic Chronograph

  1. Ne Burberry ne Prada ne de Louis Vuitton dünyanın en iyi markalarının olduğu tek yer Ayazağa Çarşamba Pazarı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

     
versace saat

Versace Bayan Saati Taşlı Altın Rengi
Satın Alan Ece

Audemars Piguet Royal Siyah Chronograph
Satın Alan mevlüt

Ulysse Nardin Le Locle Siyah Gümüş Chronograph
Satın Alan Furkan

Bulgari Bvlgari Diagono Titanium

Bulgari Bvlgari Diagono Titanium
Satın Alan serkan

Invicta S1 Rally Lacivert Yedek Kordon
Satın Alan ercüment

Tag Heuer Calibre 36

Tag Heuer Calibre 36 CAV5185.FC6237
Satın Alan Murat