LINEA: O BİR MODA İKONU Baume et Mercier

“Zarif modelleri ile günümüz kadınlarının dinamizmini yansıtıyor. 27 mm’lik Linea modellerine özgü iki yeni otomatik mekanizmanın yanı sıra, marka dostu kanadalı oyuncu emmanuelle Chriqui’nin işbirliği ile tasarlanan modelin 2013 Edisyonu bulunuyor.

İlhamını bahar/yaz 2013 sezonunda trend olan taze, yumuşak renklerden alan bu sınırlı edisyonda, parlak turuncu, pastal bej ve kusursuz beyaz renklerde elde dokunmuş kuzu derisi kayışlarıyla üç Linea modeli mevcut. Modeller, 1987 yılına ait popüler olan anahtar tasarımlara sahip.bildiğiniz gibi özel bir kayış sistemi var, kayışları kolaylıkla değiştirilebiliyor. 2 farklı bilezik ile sunuluyorlar, dana derisi ve saten. Geçen yılki ile aynı olmakla birlikte özel ayrıntılarında değişiklikler uygulandı.

Bu ailenin en büyük yeniliği renklerinde ayrıntı uygulumaları. 27 mm ve otomatik olan Linea modelinin 32 mm boyutunda daha büyük bir versiyonu bulunuyor” “Küçük olan modeller daha çok asya pazarı için üretildi. Bu ölçüler onlar tarafından daha kolay benimsenip tercih ediliyor. Linea özellikle moda aksesuarları arasında iddalı bir model; her geçen dönem özellikleri yenileniyor.mevsimsel bilezikleri var. 2 yıldan beri farklı kayışlarla sunuluyor.

Bu konuda özellikle renkler ve modanın getirilerine dikkat çekiyor” “Linea Spring/Summer 2013 limitli bir koleksiyon her yıl farklı bir moda aksesuaruna dönüşüyor bu model modanın renklerini takip ediyor. Açık ancak hayat dolu tonlarda, iddalı hatlara sahip. Yaz esintileri taşıyan renkleriyle podyumlardan dünya kadınlarına yönelik bir koleksiyon. Için kanadalı sinema sanatçısı emmanuelle Chriqui ile çalışıyoruz. Zevk sahibi bir kadın olarak özgün hassasiyetini koleksiyona kattı. Doğal ve sofistike tarzıyla markanın DNA’sına uygun bir sanatçı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir