Leonardo DiCaprio Saati | Breitling Chrono Avenger

Leonarda DiCaprio, günümüzde oyunculuk yapmaktadır. Günümüze kadar 25 filmde oynamıştır. En son oynadığı film 2010?da çekilmiştir. Oyunculuğu gayet başarılı bir şekilde yapıyor. Bir çok filmde canlandırdığı karakterler herkes tarafından seviliyor. Bir çok kez de saçını uzatmış ama saçı kısa hali onu normalden daha yakışıklı kılıyor. Kendisine çok iyi baktığı kesin olmakla birlikte uzun zamandır bir filmde oynamıyor. Kendisini en başarılı gördüğümüz yer ise ?Titanic? filmidir. Daha çok spor giyinmeyi seviyor. Spor ceket, spor gömlekleri giymekten hoşlanıyor. Taktığı takılar ise son derece kaliteli bulunuyor. Bir çok saat koleksiyonu var. Bir saatini anlatmamız gerekirse kullandığı saatin markası ? Breitling Chrono Avenger ? dir. Saatin bir resmini aşağıda görüyoruz.

Saatin kordonu kauçuktan yapılma ve rengi siyahtır. Kordonunun metali ise çelikten yapılmadır. Çapı 42 milimetre ve 100 metreye kadar su geçirmezdir. Camı safirden yapılmadır. Kadranı siyahtır ve sayı kadranındaki yazı tipi arapçadır. Saatin geri kalan metal yerleri ise titandan yapılmadır. Saatin tasarlanışı düzenlenişi çok profesyonel şekilde hazırlanmıştır. Saatin güzelliği herkesi büyülüyor ve sarsıyor. Bu saatin bir resmini daha aşağıda görüyoruz.

Saatin fiyatına gelecek olursak, fiyatı ? 2.990.00 ( 7.261.00 TL ) dur. Saatin fiyatının bu kadar fazla olmasının sebebi spor ve ağır bir saat olmasıdır. Saatin hitap ettiği bölge ise erkeklerdir. Bu saati orta yaşlılar ve gençler tercih etmektedir. Bu saati daha çok kış aylarında giymeniz gerekmektedir. Herkesin bir kez takması gereken saatlerden birisi de budur. Çünkü bu saat sizi daha olgun ve sportif gösterecektir.

Bu yazıyı paylaş
  , , ,


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   
Versace VRSCVCO110017 Bayan Kol Saati

Versace Bayan Kol Saati
Satın Alan Gökhan

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran

Breitling Navitimer Siyah pvd kasa Ve Mavi Kadran
Satın Alan mehmet

TAG Heuer BMW Power ModeLi
Satın Alan Mustafa

Rolex Perlon Örgü Kordon Siyah
Satın Alan Huseyin

Patek Philipe Nautilus Stainless Steel Black Chronograph 59801A-001
Satın Alan Zeynep Ayla

Audemars Piguet Replika Saat Otomatik replica

Audemars Piguet Otomatik Saat Blue
Satın Alan Zeynep Ayla