Blog, Panerai Luminor, Ünlülerin Saatleri

Jason Statham Superb Panerai ile Poz Veriyor

Öyle bir yüz düşünün ki, akıllardan çıkmasın? İşte Hollywood?un kötü çocuğu ünvanına sahip bir isim Jason Statham. İngiliz asıllı oyuncu önceleri az da olsa Guy Ritchie? yapımı Cinayet konulu polisiyeler sayesinde adından biraz söz ettirmeyi başarsa da, kendisinin asıl populertisi özellikle ?The Transporter (Taşıyıcı) ve Death Race (Ölüm Yarışı)? gibi yüksek bütçeli sinema filmlerinden gelmektedir. Sinema kariyeri şu aralar üst seviyelerde dolaşan aktör bu halinden oldukça memnun olsa da çoğunlukla dövüş sahneleri de dahil olmak üzere kendini tekrarlamamayı bir prensip haline getirenlerden?

Yüksek tempolu dövüş sahneleriyle akıllarda yer etmeyi başaran ünlü hollyood starı sayesinde Panerai Luminor Kol Saatleri, bu sert stili ile çoktan caddelerdeki kalabalıklarda, onun karizmasının bir yansıması olarak görülmeye başlanmıştır bile? Yazımızda yer verdiğimiz, sert çocuk edasını yansıtan resimdeki pozu, sizce de sanki ?küçükken öğle yemeğimi çalan siz haydutlara intikamın nasıl alınacağını göstermesini bilirim? gibi durmuyor mu J Şaka bir yana, hakikaten şimdi gelirsem olacaklardan sorumlu değilimi edasını yansıtan pozundaki bir ayrıntının özellikle üzerinde durmamız gerekiyor? Bileğinde yer alan saat markası Panerai, ünlü aktörle özdeşleşmiş durumda? İtalyan tasarımlı Panerai markası, aktör sayesinde tanınırlığını da artırmış ve bir lüks ve başarının simgesi/sembolü hakine gelmiştir. Aktörü bu fotoğrafında, çok güzel bir Panerai Luminor Marina ile görüyoruz. Panerai sadece Statham değil aynı zamanda Slyvester Stollone tarafından da tercih edildiği için ayrı bir hayran kitlesi daha oluşturmuş durumda aynı zamanda?.

Eşşiz bir üne kavuşan marka, tam da şöhretlere yönelik olan fiyatlarıyla parmak isırtıyor?. 6000 $?da başlayıp adını bile telaffuz etmek istemediğiz rakamlara kadar çıkabilen fiyat etiketleri, insanı durup düşündürmeye yöneltecek cinsten?

 

 

Hemen herkes tarafından olağanüstü, harika gibi sıfatlarla takdire mazhar olan Jason Statham?ın sert stili, Panerai markası ile özdeşleşmiştir. Kuşkusuz, Panerai Luminor Marina?da Aktörün bileğinde oldukça şık durmuş ve yakışmıştır. Statham, yepyeni filmlerle bizi başka maceralara sürüklemeyece devam edecek, kah kötü adamlarla onu mücadele ederken kahsa belki de banka soyerken, göreceğiz? Ancak kolunda belki de hep aynı saat olacak  Panerai Luminor Marina?

Bir cevap yazın