IWC

IWC Portuguese ve Ejderha Yılı

Bu yıl Çin takviminde Ejderha Yılı. Bu da birçok lüks saat markasına ilham veren bir gelişme. Bu yıl için tasarlanan birçok saatte, takvimin bu çarpıcı özelliğini göreceğimiz bir gerçek. Aslında sadece saat için geçerli bir durum değil bu. Üretim tarzı lüks olan birçok alanın, senenin bu özelliğini kullanacağı açık.

Tek yapmaları gereken tasarımlarının ve modellerinin herhangi bir yerine bir ejderha motifi yerleştirmek. Böylece Çin takvimine gerekli saygı gösterilmiş olacak.

IWC Schaffhausen markası da, Ejderha Yılı modasına rotor üzerindeki oyma ejderha motifiyle dikkat çeken IWC Portuguese Automatic Edition Dragon Year adını verdiği saat modeli ile katılıyor. Saatin üretildiği madde kırmızı altın. Kırmızı altın ve ejderha modelinin birlikte yakaladığı uyuma inanamayacaksınız. Ejderhanın alev motifleri, kırmızı altınla çok iyi bir kontrast içinde. Tüm dünyada sadece 888 adet üretilen IWC Portuguese Automatic Edition Dragon Year, bir hayli ilgi çekici bir model. Tasarım, dünya çapında seçkin saat mağazalarında ve IWC yetkili satıcılarında satışa sunulacak.

Bir cevap yazın