iPhone’da Montblanc Yeniliği

Kronograf’ın icadının 190. Yılı dolmuş durumda. Bu yıldönümüne adeta bir hediye olarak Montblanc markası, Nicolas Rieussec ‘i de içeren yeni bir iPhone uygulaması çıkardı.
Ünlü Fransız saat ustası Nicolas Rieussec’in ( 1781-1866) hayatı boyunca ulaşmayı hedeflediği en büyük idealı zamanı kontrol edebilmekti. Bu noktada ömrünü çeşitli araştırmalara adadı. Mucidin olağanüstü icadı ‘kronograf’ bu ideal ışığında ortaya çıktı. Montblanc, Nicolas Rieussec iPhone Uygulaması ile birlikte artık. böylece bu idealin sonucunda ortaya çıkan bu muhteşem eser hakkında birçok ilginç bilgiye ulaşılabiliyor. Yine ondan ilham alınarak oluşturulan yeni koleksiyona yakından göz atabilmekte mümkün. Montblanc’ın Le Locle ‘deki üretim merkezini interaktif olarak ziyaret edebiliyorsunuz. Bu merkezdeki öğrenmek istediklerinize yine bu yolla ulaşabiliyorsunuz.

Montblanc Nicolas Rieussec iPhone Uygulaması, üstün elişçiliği sonucu ortaya çıkarılan Nicolas Rieussec Koleksiyonunu yakından inceleme fırsatı sunuyor. Böylece merak edilenlere ulaşma olanağı veriyor. Bu yeni uygulama, saatlerin gerçeğe uygun animasyonlarını, Montblac ve Nicolas Rieussec hakkında açıklayıcı bilgileri ve eğlenceli bazı oyunları içeriyor. Uygulamayı iTunes Store’dan ücretsiz olarak edinebilmek mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.