İNVİCTA ZEUS BOLT ZİNCİR VE SANATIN BİRLEŞTİĞİ TASARIM

invicta zeus bolt replika saat bursa

İNVİCTA ZEUS BOLT ZİNCİR VE SANATIN BİRLEŞTİĞİ TASARIM

invicta zeus bolt  replika saat bursa Kurulduğu ilk zamanlarda oldukça küçük bir işletmede başlanılan ve senelerin 1837 yılını gösterdiği zamanlarda, Invicta markası ortaya çıkmıştı. Birbirinden farklı modellere ve kaliteli ürünlere sahip olan bu marka, İsviçre’de yer alan ve tüm Avrupa’ya farklı modeller sunan bir markadır. Zaman geçtikçe daha da popülerleşen ve kaliteli saatlerle karşımıza çıkan Invicta saat, herkesin hayalini kurduğu modelleri de üretmeyi başarmıştır. Bu modellerden birisi ise; Invicta Zeus Bolt oldu. Tam anlamıyla bir sanat eseri olarak karşımıza çıkan Zeus Bolt, kaliteli ve etkili tasarımı, eşsiz yapısı ve çekici özellikleriyle birlikte, her zaman elde etmek isteyeceğiniz bir model olarak sizlere sunulmaktadır. Her zaman orijinal saatlere ulaşamayabilir veya fiyatı yüksek gelebilir. Bu zamanlarda ise; Invicta replika saat modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

 

SANATIN BİRLEŞTİĞİ TASARIM

invicta zeus bolt  replika saat bursa En ince detaylara ve eşsiz güzelliğe sahip olan Zeus Bolt, 53 mm ebadında ve Flame Fusion cama sahip. 200 metreye kadar su geçirmeyen yapısıyla daha kaliteli ve güvenli kullanış sağlayabileceğiniz gibi; çelik ve sarı altın renkleriyle de gönülleri fethetmektedir. Paslanmaz çelik kasaya sahip olan saati ömrü boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi; şık görüntüsünden de hiçbir zaman taviz vermemektedir. Ronda 5040-D mekanizmasıyla oldukça güzel bir görüntü ve kullanım fırsatı sunan Invicta saat, 13 taşa sahip. Makinesi Swiss, kadran’ı maden ve yine paslanmaz çelikten yapılan kordonuyla birlikte, en kaliteli ürünlerden birisi olmaya aday. Normal fiyatı 6 bin TL civarında olan bu ürüne, replika saat arasından seçimler yaparak daha uygun fiyata ulaşabilir; en iyi tasarımlarıyla sizlere sunulan bu mükemmel saati koleksiyonunuza katabilirsiniz.

invicta zeus bolt  replika saat bursa

Her zaman A+++ ETA saat modelleriyle ön plana çıkan firmamız, tüm kaliteli ürünlerde olduğu gibi; Invicta saatler arasında da en kaliteli replika modellerini barındırmasıyla birlikte, eşsiz bir güzelliğe ulaşmanızı sağlamaktadır. İstediğiniz zamanlarda profesyonel destek almak, her koşulda en iyi ürünlere ulaşmak ve en uygun fiyatlara sahip olmak için sitemizi tercih edebilir; güvenilir alışverişle rahata erebilirsiniz. En iyi ürünlere en kaliteli şekilde ulaşmanın yolu sitemizden geçmektedir. Kaliteye ulaşmak bizimle çok kolay.. Invicta saatlerin en güzel tasarımları sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir