Hysek Furtif Skeleton Saat ? Temiz ve Düz Hatlar

Hysek, geçtiğimiz günlerde son ürünü Yeni Furtif Skeleton modelini basına tanıttı. Sadece 30 adet üretilen söz konusu model cezbedici bir güzelliğe sahip? Bu yeni üründeki yeniliğin ise en başta titanyumdan imal edilmiş pembe altın bir kasa olduğunu söylebiliriz. Bu iddalı tasarımın kasasının ölçüleri ise şöyle; 51mm x 44mm x 14mm.

Her zamanki gibi yine hysek saat‘in 3 yönünde saatin kurma kolunu görüyoruz. Kurma kolu pembe altın ile kaplanarak yapılmış, ön cephe safir kristal camın sağlamlığına teslim edilmiş, bu özellik saatin arka kasasında da kullanılmış.

Kasanın ön yüzünde yer alan safir cam, özenli bir şekilde 4 adet pembe altından imal edilmiş vida ile kasaya tutturulmuş.. Saatin 30 atm basınca dayanıklı bir biçimde üretilmiş olduğunu da ayrıca belirtelim. Saatin altyapısında kullanılan teknoloji için amanufactory-made automatic Hysek HW40 mekanizmasından yararlanılmış.

306 birbirinden bağımsız parça?dan oluşan mekanizma saatte 28.800?lük bir vuruş yaparken 48 saatlik bir enerji üretimini karşılıyor. Ayrıca Glucydur denge çarkı ve 22 ayar altın ile desteklenen bir micro-rotordan oluşuyor.

Ön panelden baktığımızda saat 11 yönüne doğru konuşlanmış olan bir tourbillon mekanizması bölümü fark ediyoruz. Saatte latin rakamları tercih edilmiş ve dakika ile saat kolu da oldukça sade tasarlanmış?

Hysek Furtif Skeleton’un geneline hakim olan sade şıklık ise deri bir kayış ile tamamlanmış.

One Reply to “Hysek Furtif Skeleton Saat ? Temiz ve Düz Hatlar”

  1. OsmanNevres dedi ki:

    Saniyede 100 usd kazananlar icin sanırım Hysek Furtif Tourbillon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir