Hublot Mykonos Classic Fusion Chronograph

Ünlü saat markası Hublot, yeni tasarımında yaz tatillerinin en çok zaman geçirilen mekanlarından  ünlü Yunan adası Mikonos’tan esinlenerek bir model yarattı. Tasarladığı saatin adını da Mykonos Classic Fusion Chronograph olarak belirledi. Saat erkek saati özelliğinde.

Saat, 45 mm çapında titanyum kasaya sahip. Oldukça göz alıcı diyebiliriz. Kadranı için adanın üstünde yüzdüğü masmavi sulardan esinlenilmiş. Denizin mavisinin büyüsü, Hublot saat  aracılığı ile bileklerinizde. Kayış için de bu muhteşem maviye uyumlu olarak, mavi timsah derisi tercih edilmiş. Tasarım HUB 1143 hareket mekanizması ile çalışıyor. Saatin 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliği ve 42 saatlik güç rezervi bulunuyor.

AxsB87xCEAEMZJN.jpg large

Muhteşem Mikonos Adası’nı ve Akdeniz’in çılgın dalgalarını yansıtan bu özel saat, sınırlı sayıda  sadece 25 adet üretilecek. Satış yeri olarak belirlenen mekan ise Mikonos’taki Gofas mağazası. Yani saatin tasarımı için ilham alınan mekan, aynı zamanda müşterilerle buluşma yeri olacak. Hublot markasından vazgeçemeyenlerin, bu muhteşem adayı hatırlatan büyülü saati çok seveceği kesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir