HUBLOT – MP-09 TOURBILLON BI-AXIS TITANIUM

Hublot mp09 tourbıllon

HUBLOT – MP-09 TOURBILLON BI-AXIS TITANIUM

Hublot mp09 tourbıllon Yeni üretim olan MP özelliği ile Hublot, farklı eksenli bisiklet açılarıyla birlikte, sınırları aşıyor. MP-09 Tourbillon Bi-Ekseni, oldukça uzun bir süre düşünmenin sonucudur. İlk olarak hedefe ayrılmış ince saat yapım hareketi tasarlandı. Daha sonra ise; farklı bir mekanizma ortaya koyarak, turbillonda maksimum görüş ve izlenebilirlik sağlamaktadır. Bu olay ise; kalibreyi %100 oranında vurgulamaktadır. Buradaki asıl güzellik ise; form tanımlardır. Bu özellikle, Hublot’un bütün tasarımlarına hakim olan yeni felsefesini, eşsiz bir biçimde yansıtmaktadır. Farklı bir deyişle, belli bir işlev için üretilmiş olan mekanizmanın, motoru vurgulamak için özel parçaların toparlanmasıyla ortaya konuluyor.

 

BAŞLANGIÇ…

‘’İmalatlarımızda geleneksel dokularımızı saat yapımcılarının sunumlarıyla alıyoruz ve bir saati mükemmel biçimde sunmak için, elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz’’Hublot CEO’su Ricardo Gaudalupe

MP-09 bu konsepti tüm olanaklarıyla karşılıyor. Hatırlayacak olursanız, birbirine bağlı olan bir mekanizmayı tasarlamak ve üretmek için, kapasitenin tamamını ve elinizdeki bilgilerin tamamını birbirine entegre etmeniz sonucunda imzanızı atabilirsiniz.

 

 

 

Hublot MP-09 Tourbillon Bi-Eksenli saat, 5 günlük güç rezervine, kendini otomatik olarak sarabilme özelliğine, mekanik bir hareket olarak bilinen çalma kalibresine ve HUB9009.H1RA ritmine de uygun olarak üretilmiştir. Bunun yanı sıra; ilk eksen için dakika başına bir dönüşümü ve saniyede 30 rotasyonu üstlenen bir çift turbillon bulunmaktadır. Tüm bunlar ise; çift turbillon çerçevesinin sahip olduğu eğlence kadar, büyüleyici bir tasarıma da sahip olduğunu göstermektedir.

Bu saatin insanlara mümkün olan en iyi görünümü sunabilmesi için, Hublot tasarımcılarının hareket ve makenizması için tamamen yeniden MP-09 tasarımı yarattılar. Saatler 6’ı gösterdiğinde, oldukça karmaşık ve 3 tarafı da safir camdan çevrili olan geniş bir görüntü sayesinde, kullanıcıların bakışını en iyi şekilde, yerçekimi etkilerini ortadan kaldıran mükemmel turbillon ile yolculuk etmeleri sağlanmaktadır. Oldukça sıradan bir yol bile, tourbillon ile daha kaliteli bir hal alıyor.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN !

Hublot MP-09 TOURBILLON

MP-09 Tourbillon Bi-Eksenli, teknik özelliklerinin yanı sıra; yenilikçi ve tarihsel özellik bakımından da ön plana çıkmaktadır. Bu özelliği de, mükemmel bir mimarlık eseridir. Saatte yer almakta olan kolun yukarı ve aşağıya doğru basit bir şekilde sarma hareketi yapma sonucunda, bir gün ileri veya bir gün geriye tarihi sarabilirsiniz. Kadranın birkaç seviye boyunca, siyah, beyaz ve kırmızı renkli olaran inşa edilmesi, MP-09’un şıklığına şıklık katmaktadır. Saat ve dakika göstergesinin etrafında yer alan tarih göstergesi, iki farklı seviyede de iki yarım daire şeklinde katlar halinde düzenlenip, 5 günlük güç rezervini saat 9’da bir göstergeye yansıtmaktadır.

Hublot özelliklerinden birçok özelliği barındıran 49 mm çapa, 30 metreye kadar suya dayanıklı olmaya, titanyumdan üretilmiş kral altın ön çerçeveye ve iki farklı versiyona sahiptir. Hublot MP-09 Tourbillon Bi-Eksenli bu model, son teknoloji ve eksenli yapıyı içeren mükemmel saatlerin hepsinde yer alan sınırlı sayıda üretime sahiptir. Titanyumdan üretilen MP-09 modeli King Gold versiyo 20 adet ile sınırlıyken, toplamda 50 adet üretilecektir.

MP-09 Tourbillon Bi-Eksenli saatin tanıtımıyla Hublot, bir kez daha ne kadar kaliteli ve farklı tasarımlara imza atabildiğini göstermiş oldu. Hublot’un imzasına sahip olan saat, oldukça ince düşünülerek ortaya koyulmuş, mükemmel karakteristik özelliklere sahip bir saat olarak karşımıza çıkmaktadır.Hublot mp09 tourbıllon ,Hublot mp09 tourbıllon ,Hublot mp09 tourbıllon

 

 

One Reply to “HUBLOT – MP-09 TOURBILLON BI-AXIS TITANIUM”

  1. Tekin dedi ki:

    garanti kaç yıl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir