Hublot F1 King Power Suzuka Hublot Saat Modelleri

Hublot yeni tasarımı olan F1 King Power Suzuka ?yı geçtiğimiz günlerde duyurdu. Japonya Grand prix?ine atfen üretilen saat, Japon bayrağından esinlenilmiş çizgilerle oluşturulmuş ve hakim renk kırmızı beyaz olarak düşünülmüş?

250 adetlik bir sınırlı üretimle piyasaya sunulan yeni Hublot modeli 48 mm?lik zirkonyum kasa içerisinde geliyor. Satin kaplama ve özel cilalama teknikleriyle zirkonyum ve siyah seramik malzemeden üretilen saat üzerine kendine has şıklık tamamlayıcı olarak onlarca deliğe yer verilmiş. Çerçeve üzerinde 6H biçiminde düşünülmüş vidalar bulunuyor.

Sportif ve F1?e has göndermeler içeren Hublot F1 King Power Suzuka tasarımındaki her bir detay, büyük kompozisyonda sırıtmayacak ölçüde, kendine dengeli bir biçimde yer bulmuş. Kadranda saat işaretçilerinde rakam yerine kabartma çizgiler kullanılırken, dakikalar rakamlarla ifade edilmiş.

Saat 4 ila 5 yönünde tarih göstergesi özelliği konumlandırılmışken Saatin kronometre özelliği ise ayrı bir kadrandan izlenebilmekte? Tüm bu özellikler ise saatin kadranın altında yatan özel bir mekanik düzenek sayesinde olabilmekte?

Nomex ya da Silikon kayışla kullanıcıların beğenisine sunulmak üzere hazırlanan modellerin özellikle de F1 pilotları için hazırlandığını ayrıca belirtelim.  Yakın zamanda Replica Hublot F1 King Power Suzuka modeli satışlarımızda olucaktır

One Reply to “Hublot F1 King Power Suzuka Hublot Saat Modelleri”

  1. Erinc Atilla dedi ki:

    vaaay sonunda estetik yoksunu temali saatlerinden kurtulacagiz heralde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir