Blog, Hublot

Hublot Classic Fusion Chronograph c Limited Edition

Hublot?un Yacht Club de Monaco organizasyonu ile çok özel bir bağı bulunmaktadır. Söz konusu organizasyon 2005 senesinden bu yana icra edilecek olan aktiviteler için Resmi Organizasyon Sponsoru olarak Hublot?u ilan etmiştir.

Ünlü saat tasarım firması bugünlere sağlam bir arkadaşlığın kuvvetli bir saygı çerçevesinde inşası sayesinde geldi. Şirket sahibi Jean-Claude Biver Hublot?u şu şekilde anlatmakta; Yacht Club de Monaco, temsil ettiği derin deniz sevgisiyle, su yüzeyinde, keyif almak için icra edilen rekabetin ön plana çıktığı yat yarışlarında, ultra lüks ya da sıradan yatlar üzerinde, Hublot şu mesajı size iletmektedir ? değerlerimizi ve karşıtlığımızı paylaşalım?

Yacht Club de Monaco ve 14 Eylül 2011 ila 18 Eylül 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Monoco Classic Haftasının 10. Yıldönümünde kutlamaları için düzülen methiyelere binaen, Hublot ustaca bir çıkış sergileyerek çok değerli serisi ?Classic Fusion Chronograph?ı? tasarladı. Spor ve şık olan model hafifliğini alması için titanyumdan üretilmiş? Saat yüksek dozlarda olabilecek herhangi bir korozyon muhalefetine karşı ekstra dayanıklı, derin bir mavi rengi barındıran hoş görünümlü bir kadaran sahip? Saat kayışı, suya daha dayanıklı olması adına silikon üzerine dikişlenmiş timsah derisinden imal edilmiştir.

Hublot, Classic Fusion Chronograph “Yacht Club de Monaco” kreasyonundan Sadece 250 adet üreteceğini açıklamıştır.

İlgili gönderiler

Hublot Classic Fusion Chronograph c Limited Edition” ile ilgili yorumlar;

  1. emrullah yiğit dedi ki:

    ama ben bunu istiyorum yani..napim ağlim mi şimdi

  2. Emre Çelikkol dedi ki:

    Hublot Classic Fusion Chrono Aero Titanium süpermiş…

Bir cevap yazın