Hamilton Jazzmaster H32515555 Değerlendirmesi

Bilindiği üzere, Hamilton, Amerikan tarihinde oldukça zengin bir maziye sahip bir saat üreticisi… Her ne kadar orijin olarak Lancester?da kurulmuş bir firma olsa da daha sonra İsviçreli Swatch grubu tarafından satın alınmış? Grubun, tanıtmakta olduğumuz yeni üyesi ise, ref. H32515555 kodlu Jazzmaster modeli; kahverengi deri kayışa sahip ve klasik/takım elbiseler üzerinde mükemmel bir uyuma sahip olan sözkonusu model kolay okunabilir temiz bir ekrana sahip.
Sıradışı tasarımlar bana göre değil diyor ve kendinizi klasik kulvarda şık hissetmek istiyorsanız düşünmeden tercih edebileceğiniz modelin oldukça sert ve çizilmeye karşı mukavemetli bir cam paneli mevcut?

Nitekim, safir kristal cama sahip olan saat modelleri, her zaman mineral kristal saatlere oranla çizilmeye hassaslık anlamında daha dirençli olmaktadır. Paslanmaz çelik kullanılarak tasarlanmış olan kasa mimarisi, yine oldukça şık düşünülmüş ve estetik dokunuşlarla köşeler yuvarlatılarak daha elegan bir görünüm kazandırılmış

Jazzmaster?ın gücü kanıtlanmış ETA 2824-2 mekanizmasına sahip olduğunu hatırlatarak, Hamilton serisine ait modellerin klasik ama makul ve karşılabilir fiyatlandırma eşiğinde bulunduğunu belirtelim. Şık giysilerin zarif bir tamamlayıcısı olarak bu saati tercih etmek isteyebilirsiniz.

Kısa Kısa, Hamilton Jazzmaster H32515555 Değerlendirmesi

Kasa: Paslanmaz Çelik

Kasa Çapı: 41 mm

Saat camı Kristali: Safir

Kadran: Ivory/Fildişi

Kayış: Deri

Mekanizma: ETA 2824-2

Güç Rezervi: 42 saat Lug Genişliği: 20mm

Su Geçirmezlik: 50m

Fiyat Performans : Uygun fiyata üstün kalite

Ön Plandakiler ? Fiyat Performas açısından oldukça başarılı, Uygun fiyata üstün kalite

Dikkate Değer ? Su geçirmezlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir