Guess ‘Akıllı Saat koleksiyonu’ Connect’i Türkiye’de tanıttı

Guess, özel koleksiyonu Guess Connect’i ‘Moda teknoloji ile buluşuyor’ sloganı ile Türkiye’de düzenlediği basın toplantısında tanıttı.

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye’de düzenlenen basın toplantısında tanıtılan Guess Connect koleksiyonunda Guess’in Kurumsal Eğitim Direktörü David Castle ve Guess’in distribütörüSaat&Saat Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya ev sahipliği yaptı.

Guess’te Kurumsal Eğitim Direktörü olarak görev yapan Castle, Guess Connect modellerini ayrıntılarıyla tanıttı.

Saat&Saat Yönetim Kurulu Başkanı olan Ramazan Kaya ise saat dünyasındaki gelişmelerden bahsetti. Kaya, geliştirici ekip için Guess saatlerinin önce modayı takip eden ardından zamanı gösteren saatler olduğunu belirtirken, Apple Watch ve Samsung gibi modellerin tekeline almış gibi gözüken giyilebilir teknoloji pazarında Guess’in hızlı bir giriş yaptığının altını çizdi.

2015 yılında Barcelona Teknoloji Fuarı’nda CES 2015 Yenilikçi Ödülü’nü alan Guess Connect serisi ününü, ayarlanabilir ses komut fonksiyonu sayesinde binlerce popüler uygulama bildirimini bileklere taşımasına borçlu.

Connect koleksiyonunda dört farklı model bulunuyor. Modellerde ki ortaközellikler arasında Martian teknolojisi ile donatılmış kasa, mikrofon ve güçlü bir hoparlör saymak mümkün. Böylece kullanıcılar akıllı telefonlara sesli komutları rahatça verebiliyor ve saatlerdeki sesleri rahatça duyabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir