Gerçek dalış keyfine BULOVA ile yaşayın!

Gerçek dalış keyfine BULOVA ile yaşayın

Gerçek dalış keyfine BULOVA ile yaşayın!

Gerçek dalış keyfine BULOVA ile yaşayın Kusursuz teknoloji ve mükemmelliğe önem verenlerin adresi haline gelen Bulova, tasarımları arasına bir yenisini daha ekledi.

Bulova’nın Sea King koleksiyonu şüphesiz güçlü ve sportif özelliklerinin yanı sıra fonksiyonellik olarak da kullanıcılarına sıra dışı deneyimler yaşatıyor. Cesur tasarımına UHF yani yüksek frekans teknolojisi de birleştirdiği yeni modeli su sporları meraklılarının beklentilerini fazlası ile karşılayacak. Kilitlenen ayar butonları ve antirefle safir camı ile Sea King Koleksiyonu rakiplerinin bir adımda önüne geçmek istiyor.

$_1

Koleksiyonda bulunan Limited Edition model Deep Diver ise dalış keyfini meraklıları için yeniden tanımlayacak türde bir başarıya imza atıyor. 1.000 metre kadar suya dayanıklılık özelliğine sahip bu model elbette gerçek dalış saatlerinde aranan ISO 6425 sertifikasına da sahip.

Titanyumdan yapılmış saatte safir cam ve helyum salım özelliği bulunuyor. Su sporlarına uygun bir kayışa sahip model özel ürünlere meraklı olan kişiler için sadece 500 adet olarak üretilmiş.

Share this post
  


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   
Rolex Daytona Blue Cosmograph Gold kasa siyah kadran

Rolex Daytona Blue Cosmograph Gold kasa siyah kadran
Satın Alan Andaç

Bvlgari Serpenti çift renk taşlı siyah kadran yılan modeli
Satın Alan Ali

ROLEX DAYDATE II PLACIDO
Satın Alan Ezgi

Audemars Piguet Royal Oak Self Winding Chronograph
Satın Alan Fatma

Versace Bileklik Modeli Gold Şık medusa modeli
Satın Alan Tyunay

Seiko Velatura SPC007P1 Chronograph
Satın Alan Arkın