Gerçek dalış keyfine BULOVA ile yaşayın!

Gerçek dalış keyfine BULOVA ile yaşayın

Gerçek dalış keyfine BULOVA ile yaşayın!

Gerçek dalış keyfine BULOVA ile yaşayın Kusursuz teknoloji ve mükemmelliğe önem verenlerin adresi haline gelen Bulova, tasarımları arasına bir yenisini daha ekledi.

Bulova’nın Sea King koleksiyonu şüphesiz güçlü ve sportif özelliklerinin yanı sıra fonksiyonellik olarak da kullanıcılarına sıra dışı deneyimler yaşatıyor. Cesur tasarımına UHF yani yüksek frekans teknolojisi de birleştirdiği yeni modeli su sporları meraklılarının beklentilerini fazlası ile karşılayacak. Kilitlenen ayar butonları ve antirefle safir camı ile Sea King Koleksiyonu rakiplerinin bir adımda önüne geçmek istiyor.

$_1

Koleksiyonda bulunan Limited Edition model Deep Diver ise dalış keyfini meraklıları için yeniden tanımlayacak türde bir başarıya imza atıyor. 1.000 metre kadar suya dayanıklılık özelliğine sahip bu model elbette gerçek dalış saatlerinde aranan ISO 6425 sertifikasına da sahip.

Titanyumdan yapılmış saatte safir cam ve helyum salım özelliği bulunuyor. Su sporlarına uygun bir kayışa sahip model özel ürünlere meraklı olan kişiler için sadece 500 adet olarak üretilmiş.

Share this post
  


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   
İnvicta Subaqua noma 5 replika saat

İnvicta Subaqua noma 5 Yeni Model
Satın Alan ibrahim

Zenith Heritage Pilot Ton-Up 45mm Steel Nubuck Watch
Satın Alan Muhammed

Bulgari Octo Lacivert Chronograph
Satın Alan BAHA OKTAY

Panerai Luminor Submersible Siyah Gold
Satın Alan yasin

Tag Heuer Formula 1 Mclaren Yedek Kordon Taba
Satın Alan Abdulcebbar

Emporio Armani AR1808

Emporio Armani AR1808 Chronograph
Satın Alan Engin