Gc Sport Class XXL Ceramic ? Şimdi Tam Zamanı

GC?den çok şık bir saat daha? yeni Sport Class XXL Ceramic chronograph kol saati? kitle olarak kendinden emin ve dinamik beyleri seçmiş!

45mm?lik bir kasanın içerisinde kendisine hayat bulmuş olan GC?nin yeni modeli, elegan bir şıklığı ve cilalanmış dış görünüşü bünyesinde barındırıyor. Kasanın üzerine yerleştirilen döner çerçeve ile şıklık tamamlanıyor.

Saatin kasası paslanmaz çelikten imal edilmiş, döner çerçeve ise ön panelde kadran ile buluştuğu noktada seramik bir halka tarafından desteklenmiş, ayrıca bu halka beyaz, siyah ya da pembe altın PVD malzemesi ile mukavemetlendirilmiş. Saat çervesi üzerinde 15, 30, 45 rakamlarına yer verilmiş Kadranda ise 12 rakamını görüyoruz. Bir başka deyişle saatin okunuşu kolaylansın diye böyle bir yola başvurulmuş?

Seramik malzeme aybı zamanda, saatin kordon kısmında da kullanılarak saat bileziğinin mukavemeti ekstra artırılmış, bu şekilde çelikten daha sert ve güçlü hale getirilmiştir. Aynı zamanda kullanılan seramik malzeme sayesinde olası alerjik reaksiyonlar da görünmezken hem dayanıklı hem de ultra hafif bir hale gelmesi de diğer bir avantajı. Sonuç olarak rahat, hafif, lüks ve dayanıklı bir görüş kazanmış bu yeni nesil malzeme kalitesi sayesinde..

Saatin bilezik kısmı altın PVD malzeme ile cilablanmış. Kelebek klips kullanılan söz konusu bilezik üzerindeki GC arması taçlandırılmış.

Yuvarlak hatlı kasanın sağ tarafında, yani saat 3 yönünde konuşlandırılan kurma kolu ise son derece kullanışlı ve sağlam yapılmış. Kurma kolunun üstünde ise markanın sevimli bir logosu yer almakta. Dahası 2 ve 4 yönündeki durdur/başlat butonları kronometrenin en iyi başarımı için eklenmiş?

Sport Class XXL Ceramic Saat chronograph?ın ön cephesinde çizilmeye karşı dayanıklı safir cam kullanılmış ve saat 100 metrelik su geçirmezlik kalkanına sahip?

Kasanın içerisini açıp baktığımızda İsviçre yapımı quartz chronograph ? Ronda R5040 makine ile karşılaşıyoruz. Pek çok işe yarar fonksiyonelliği bünyesinde barından mükemmel bir mekanizma?

Gel gelelim saatin kişiliğine ve karizmasına; saatin ister beyaz hakim, isterse siyah hakim renk olarak 2 çeşidi mevcut. Saatin kadranı üzerindeki saat numaraları yerine ağırlıklı olarak saat işaretçisi kullanılmış.

PVD destekli pembe/beyaz altından imal edilmiş numara işaretçileri tek tek saatin kadranına ustalıkla yerleştirilmiş?

Superluminova ekstratı ile parlatlşmış bu saat işaretçileri sayesinde, her birine ayrı bir keskinlik kazandırılmış.

Saat üzerindeki akrep ve yelkovan özel bir malzme olan superluminova ile kaplanmış. Saat üzerinde ayrıca tarih indikatörü de yer alıyor (saat 4 yönünde) Saat 12 yönünde rakamın hemen altında GC logosu yer alıyor. Elbette saatin çerçeve boyunca tacometre ölçeğininin de yer aldığını söylememiz gerekir?

Sonuç olarak, mükemmel bir teknoloji ve saat ölçümünde kusursuzluk arayanlardansanız. Erkeklere özel bu GC kol saatlerini seçkin saat mağazalarında daha yakından inceleyebilir ve hatta üzerinde çok durulan özel kronometresini de test edebilirsiniz.

2 Replies to “Gc Sport Class XXL Ceramic ? Şimdi Tam Zamanı”

  1. muhsin dedi ki:

    mrb ben bu saati almak istiyorum nasıl yardımcı olabılırsınız

    1. editor dedi ki:

      merhaba muhsin bey sormus oldugunuz Gc Sport Class XXL Ceramic modeli http://www.saatport.com/shop/ online satıs sitemizde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.