Frederique Constant Yeni Modeli

Frederique Constant Manufacture Worldtimer

Frederique Constant yeni saat serlsini tanıttı. Tamamen el işçiliği olan ve her türlü ayrıntıya yer verilen serinin benzerlerine göre oldukça cüzi bir meblağ ile satışa sunulması tüm saat severleri şaşırttı. Sadece göz alıcı zarafet ve modern tasarımları ile değil, aynı zamanda güvenilir ve en son teknoloji ile de üretilen saatleri Frederique Constant’a hak ettiği güzel bir şöhret sağladı.

Kendilerine misyon olarak saat severlere erişilebilir bir lüks sunmayı koyan firmanın yeni saat serisi Manufacture Worldtimer  de hem gösterişli tasarımı, hem teknolojik imkanları ve modern duruşu ile kullanıcıların bir değil birden fazla sahip olmak istedikleri bir saat modeli olacak.

5 yıldan daha uzun garantisi, kadranı  saran özel tasarımı, FC-200 kalibresi ve 42 mm lik ölçüsü ile fiyatından çok daha üstün bir kalite ve görsellik sunan bu modeller, konveks kesimli safir kristal cama, saat ve dakika fonksiyonlarının yanında nazik guilloche taraması ile de kendinden söz ettirmesini biliyor.

Frederique_Constant_Manufacture_Worldtimer_FC-718WM4H6BFC-718MC4H6B

Oldukça hassasmış ve hemen kırılacakmış görünümüne rağmen, bu saatler 30 metre derinliğe bile dayanabilmesi ile oldukça sağlam ve güvenilir bir işçiliğe sahip. Parlak sarı altın veya parlak çelikten oluşan farklı kasa seçenekleri ve Arabik ya da Romen rakamları alternatifi ile kullanıcılara kendi zevklerine göre saat tercihi de sunan bu modelde, gri veya kahverengi saten kayış yine isteğe göre sarı altın kaplama ve bilekten saran çelik bilezik seçenekleri de var.

El yapımı bu saatlerde her türlü olanaklar ve ayrıntılar kullanılmış. Saat oldukça sade görünmesine rağmen eklenen güçlü İsviçre mekanizması ile birlikte modele cazibe ve gösteriş katılarak, daha modern ve sade şıklık oluşturulmaya çalışılmış. Bu muhteşem tasarım saatlere sadece 7500 tl civarında başlayan fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

One Reply to “Frederique Constant Yeni Modeli”

  1. ahmet dedi ki:

    Frederique Constant Manufacture Worldtimer modeli hem kaliteli hem ucuz tavsiyemdir markaya fazla para vermezsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.