Blog, Franck Muller

Franck Muller Tourbillon Lady Automatic

Frank Muller, üst gelir grubuna sahip bayanlar için yeni bir seri olan Lady Tourbillon üretimine başlamasıyla, yine ilgili çevrelerden alkış ve övgü aldı.

Söz konusu koleksiyondaki ürün, dinamik ve hafif kavisli açıya sahip kasasıyla, dikkat çekiyor. Aynı zamanda 11.60 mm?lik çapa sahip kasa boyutu dünya üzerindeki en küçük tourbillion olma özelliğini taşıyor.

Teknik özellerine kısaca değinecek olursak; Lady Tourbillon?un mekanik aksamın ve estetik zarafetin güzel bir uyum yakaladığı nadide saat modeli örneklerinden olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Cenovalı üretici firma, saat yapım tasarımındaki bu en güzel örneği modaya düşkün hanımlar için tasarlamış olduğunu da belirtmekten çekinmiyor.

Hafif eğimli kasası, nazikçe yuvarlatılmış köşebentleri ve feminen saat kayışı sayesinde, Franck Muller Tourbillon, kendisini önemli adleden ayrıcalıklı hanımlar için vazgeçilmezliğin bir simgesi olacak gibi. Ayrıca, kadranında yer alan renkli numara kabartmaları ile de günümüz modasına öncülük eden modelde saat 6?yı gösteren kabartmanın yer almaması da özellikle vurgulanmakta?

İlgili gönderiler

Franck Muller Tourbillon Lady Automatic” ile ilgili yorum;

  1. ONUR DOĞAN dedi ki:

    Franck Muller’in yeni Skeleton koleksiyonu lüksüne düşkün erkekler için özel bir çalışma.

Bir cevap yazın