Eta Saat 7750 Mekanizma Nedir

Eta Saat 7750 Mekanizma Nedir

İnternet üzerinden eta saat satışı konusunda Türkiye’de bir ilki başaran firmamız, %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisiyle ve kolay ödeme seçenekleri ile hedeflenen saat çeşitlerini ideal biçimde temin etmenizi sağlar. Alt yapı özellikleri gereği eta 7750 mekanizma saatler ve diğer saat çeşitlerinde kaliteli ürünlerin satışı orijinallerden daha uygun fiyatlarla gerçekleşir. Bunun yanında site üzerinde seçtiğiniz bir ürünü gerçekten görmek ve bire bir sunumla incelemek istediğinizde İstanbul içerisinde bunu yapma fırsatı olacaktır. Ancak satın almak istediğiniz zaman bunun online olması bir fark yaratmaz, bilgileriniz güvende olacaktır ve teslimat da kısa sürede yapılacaktır. Farklı şehirlerden de sipariş verme imkânı olması, çok sayıda seçeneği temin etmeniz bakımından kritik öneme sahiptir.  Bunda aranan saat markalarının kalite bakımından her zaman beklentiyi karşılamaması da etkilidir. Düşük kalite replikalar, her ne kadar görünüm açısından orijinallerine benzese de mekanizma özellikleri açısından eta kalitesinde değildir. Bu durum zaten fiyatlandırmaya da yansımakta ve iç mekanizma kalitesi arttıkça fiyatlarda da artış olmaktadır.  Tabi orijinal saatlerin fiyatlarının yüksek olmasında değerli maden kullanımı etkilidir.

Eta 7750 Mekanizma Nedir?

Valjoux eta 7750 mekanizma modeli sektörde önde gelen tasarımlardan birisidir. Saatte tacı çekmeden sarma, tacı çekerek tarih gün ayarlama, yine çekerek saat, hafta, günleri ayarlayabilen, kronometre tutan bir mekanizma söz konusudur. Görünümü altın sarısı şeklinde olan saat, iç yüzeyde rakamsız ama çerçevede rakamların yer aldığı görünüme sahiptir. Saat kullanımı sırasında tarih- saat ayarlamalarının 21:00 ve 03:00 arasında olmaması gerekmektedir. Ayrıca kronometrenin devamlı aktif konumda olmaması da önemli bir detaydır. Kronometre üst üste 12 saatten daha fazla kullanıldığında saat yükünün artmasına ve saatin zarar görmesine neden olacaktır. Bu model gerek özellikleri gerekse tasarımı ile sıkça tercih edilen saatlerdendir. Sizin için de ideal bir hediye olabilir.

Eta Mekanizma Saat Fiyatları

Eta mekanizma saatlerde marka, model ve diğer kalite özelliklerine göre fiyatlar hazırlanır.   Ancak dünyaca ünlü markaları normal fiyatının ortalama 4-6’da biri kadarını yüksek kalitede bulabilirsiniz.

3 Replies to “Eta Saat 7750 Mekanizma Nedir”

 1. Bayar Demirel dedi ki:

  Rolex Daytona Deri Kordon 7750 Eta saat Mekanizma Markali saatinizi almak istiyorum ama neden fiyati bu kadar yüksek? Rolex eta mekanizmasi kullanmiyor benim bildigim. Fiyatta bi indirim yapabilirseniz alacam.
  Tskler

  1. saatport dedi ki:

   Merhabalar Efendim evet rolex kendi mekanizmasını kendi ureten bir firma clon makine modellerde var yani rlexsin kendi mekanizmasının birebir kopyaları isterseniz o modellerden de verebiliriz detaylar için telefonla irtibata gecerseniz sevinirim saygılarımla saatport burak
   tel: 0212 777 5 777
   0544 737 54 22

 2. Osman Bekkaya dedi ki:

  Merhaba Tag heuer 36 calibre all black modelinin fiyat bilgisi nedir.Uygun fiyatlı ise almayı düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir