En İyi 5 Titanyum saat Saat Analizini Sizler için İnceledik…

Titanyum saat

TİTANYUM SAAT SEVENELERE GELSİN BU YAZIMIZ.

Titanyum saat Erkek saatlerinin en çok tercih edilen özelliklerinden birisi titanyum kasaya sahip olmasıdır. Bunu göz önünde bulunduran adreslerimizin titanyum kasa saat sevenler için en iyi 6 model seçimini ilgiyle takip edebilir ve inceleyebilirsiniz.

6.  Omega SeaMaster Planet Ocean Blue Liquid Metal Titanium 46mm

TİTANYUM SAAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Titanyum kasa sevenler için harika bir ürünü elde ettiğinizde 46 mm kasa boyutunu da kazanmış olacakınız. Mavi kadranlı ve otomatik hareketli olan bu ürün sayesinde mükemmeli elde edeceksiniz

5. Hublot Ferrari Unico Titanium

TİTANYUM SAAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kasa büyüklüğü 45 mm olan ve titanyum kasaya sahip olan bu harika modeli satın aldığınızda, otomatik hareketinin yanı sıra, 100 m’ye kadar su geçirmezlik özelliğine de sahip olabileceksiniz. Aynı zamanda kronograf özelliği de dikkatinizi çekecektir

4, Hublot MP COLLECTION MP-05 LAFERRARI TITANIUM

TİTANYUM SAAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Titanyum kasalı olan bu saat modelinin kasa çapı 45.8 olarak görülmektedir. Arka kapağı transparan görünümde olan, su geçirmezliği 30 m’ye kadar bulunan ve safir camdan çizilmez bir şekilde tasarlanan bu harika ürünü elde edebileceksiniz. Siyah kauçuk kordonu ve titan toka malzemesi ile sizler için de eşsiz fırsatlardan birisi olacaktır.

 

 

3.  Hublot MP-09 Tourbillon Bi-Axis Titanium 49mm Ref 909.NX.1120.RX

Titanyum saat  KASA tipine bakıldığında titanyum malzemesinin dayanıklılığını, kalitesini ve lüks görünümünü fark edeceğiniz 49 mm çapında olan bu benzersiz ürüne sahip olabilirsiniz. Kauçuk kordondan tasarlanmıştır ve camında safir kristalin çizilmezliğine önem verilmiştir. Sayılı üretilen ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda sunulan muhteşem ürünlerdendir.

 

TİTANYUM SAAT

 

 

2.Panerai PAM00368 DESTRO 8 DAYS TITANIUM

TİTANYUM SAAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Titanyum saat kasası ile harika görünüme sahip olan bu modelin 47 mm çapı bulunmaktadır. Safir kristalden üretilerek, camının çizilmez olması sağlanmıştır. Bunun yanında 192 saate kadar güç rezervi bulunmaktadır ve su geçirmezliği de 10 ATM’ye kadar devam etmektedir. Küçük saniyeleri göstermektedir ve ışıklı indeksleri de bulunmaktadır.

1.  Breitling Avenger Blackbird Titanium Military Bracelet Black Dial Titanyum saat

Titanyum saat Hafif ve dayanıklı kasaya sahip olan bu modelde titanyum harikasını görebilirsiniz. Aynı zamanda daha fazla okunur kadranı bulunmaktadır. Profesyonel saat modellerinden birisidir ve güçlü bir şekilde çalışmaktadır. Bileğinize rahatça oturması amacıyla özenli bir şekilde tasarımı yapılmıştır. 48 mm çapında olması, ne kadar zorladığını göstermektedir ve camının da çizilmez olması dikkatleri çekmektedir.

 

 

 

TİTANYUM SAAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir