Blog

En iyi 5 ERKEK SAAT MODELLERİ

En iyi 5 Erkek saat modelleri

5 –  Panerai Luminor 1950 Tourbillon GMT Titanio

En iyi 5  Erkek saat modelleri son sıradan başlıyoruz …  Siyahtan vazgeçemeyenleri ve asilliği tercih edenleri memnun eden en lüks saat modelidir. Kadranındaki isklet ve bu siyahlığın yanında 47 mm çapında kasası da ilgi çekicidir. Gayet hafif olan bir üründür ve P.2005/T kalibreli mekanizmaya sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Şıklığa önem veren erkeklerin en çok tercih etmeleri gereken modeller arasında yerini almaktadır. Hayallerinizi süsleyecek olan en nadide modeller arasında bulunacaktır ve görür görmez sizleri de kendisine hayran bırakacaktır.

 

EN İYİ 5 SAAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4-  Louis Vuitton Flying Tourbillon Poinçon de Geneve

Yerçekimine meydan okumakta olan ve amblemi ile dikkati çeken harika bir ürün olduğunu göreceksiniz. En çekici erkek saatleri arasında yer almaktadır ve Flying Tourbillon adını mekanizmasında görmeniz mümkündür. Platin bir kasaya sahiptir ve bileşenlerinin görünümü adeta havada asılı kaldığını hissettirmektedir.

 

En iyi 5  Erkek saat modelleri

EN İYİ 5 SAAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 –  Vacheron Constantin Historiques Cornes de Vache 1955

 

Sınırlı sayıda üretilen saatlerden birisidir ve sarı altın kasası ile dikkatinizi çekecektir. Cornes de Vache adını almasının nedeni, kordon bağlantılarında bulunan parçanın boynuzu andırmasıdır. En nadir saatlerden birisidir ve lüks görünümde olmasından dolayı en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır.

En iyi 5  Erkek saat modelleri

EN İYİ 5 SAAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 –  Rolex Oyster Perpetual Air King 

 

Havacılıkta kullanılan en lüks saatlerden birisidir ve 904 L çelik kasası bulunmaktadır. Kadranı siyah renklidir ve camı çizilmez safirden yapılmıştır. 313 kalibreli mekanizması dikkat çekmektedir ve uzun yıllar boyunca kullanılmaktadır. 5 mm uzatılan kordonu ile her bileğe tam oturması sağlanmaktadır.

EN İYİ 5 SAAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 – Audemars Piguet Royal Oak

1Formula 1 pilotu Michael Schumacher’den alınan ilhamla üretilen ve 5 yılda tamamlanan bir modeldir. Kasası siyah titanyumdan yapılmıştır ve 44 mm çapındadır. 18 kt rose altından üretilmiştir ve kordonunda dövme karbon kullanılmıştır. 2923 kalibreli mekanizması 80 saat süreyle güç rezervi sağlamaktadır.

 

EN İYİ 5 SAAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÜM MODELLERİ GÖRMEK İÇİN SİTEMİZİ SİYARET EDEBİLİRSİNİZ. WWW.SAATPORT.NET

TÜM ÜRÜNLERDE GARANTİ +  KOŞULSUZ İADE DEĞİŞİM

ÜCRETSİZ KARGO İLE GÖNDERİLMEKTEDİR.

İlgili gönderiler

Bir cevap yazın