DÖRT YENİ MODELİ İLE ‘FREDERIQUE CONSTANT’

Frederique Constant GMT Saat fonksiyonuna sahip dört yeni Classics Index modelini koleksiyonuna dahil etti.
Frederique Constant’ın yeni modelleri GMT fonksiyonuna sahip. Bu özellik sayesinde aynı anda bulunduğunuz ve bir başka yerdeki yerel saatin kaç olduğunu bilmenize imkan veriyor. Bu sayede Classics Index modellerinin seyahat edenlerin gözdesi olacağını söylemek içten bile değil.
Classics Index modellerinde kadran oldukça şık ve bir o kadar sade. Kadran üzerinki indeksler ve Roma rakamları elle uygulanmış.

1-BDM-10252-frederique-constant-classics-index-automatique

Pembe altın kaplama ve çelik kasa alternatifleri ile sunulan modeller yine metal bilezik veya deri kordon alternatifleri mevcut.
GMT kolu kırmızı bir üçgen ile ön plana çıkartılmış ve 24 saatte bir dönüşünü tamamlıyor. Böylece saat göstergelerinin altında yer alan skala ile ikinci bir zamanın okunması sağlanıyor.
Classics Index’in her dört modeli saat, dakika, saniye ve tarih fonksiyonlarına sahip. Üzerinde değerli taşların olduğu FC-350 otomatik kalibre 38 saatlik güç rezervine sahip.
Safir cam kasa kapağı sayesinde makinenin keyif içerisinde seyredebileceğiniz modeller aynı zamanda 5 ATM su geçirme özelliğine sahip.

H-FC-303BN5B6B

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir