Dayanıklı ve Kullanımı Rahat “PANERAI”

Panerai, iki yeni modeli luminor 1950 regatta 3 days chrono flyback titanio ve luminor submersible 1950 2500 m 3 days Days Automatic Titanio’yu tanıttı.

PANERAI, Luminor 1950 regetta 3 Days Chrono Flayback Titanio modelini, yat yarışları için geleneksel tasarımlardan farklı bir ayrıntı ile yarattı. Saat,otomotik mekanizmalı kronograf ve 3 gün rezervine sahip. Özellikle geri sayım fonksiyonları yat yarışlarına uygun tasarlandı.

 

Panerai bu modelinde yeni bir otomatik kalibre olan P.9100R’yi kullanıyor. Saat 4 konumunda bulunan kavuniçibuton ile geri sayım programlanabiliyor. Örneğin 10 dakikalık bir geri sayım istiyorsanız saat 10 konumundaki “s” düğmesine basmanız yeterli.

Siyah kadranlı saat panerai’nin klasik sandviç tasarımı içerisinde kronograf ibreleri birbirinden rahatlıkla ayırt edilecek kadar farklı. Renkleriyle de bu farklılağa katkı sağlanmış. 47 mm titanyum kasaya sahip hafif, güçlü ve alerji yapmayan materyallerden üretilmiş. 100 metre su geçirmezlik özelliğine sahip. Panerai’nin “çaağdaş bir modeli” sözünü hak ediyor. Otomatik mekanik mekanizma ile 28,800 titreşim/saat ve çift yay tamburuna sahip. Kasa arkası safir kristal ve yansıtmayan cam ile kaplı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir