Darya Klishina SEIKO’nun Yeni Mankeni

Sportura ismini verdikleri kadın saat koleksiyonunu tanıtmak için yapılacak olan İstanbul gösterisinde manken olarak SEIKO saat‘in seçimi Darya Klishina oldu. Seiko Türkiye temsilcisi olan Aydın Saat’in davetiyle Türkiye’ye gelen Klishina İstanbul’dan çok etkilendiğini ve bu yerin gördüğü en güzel şehirlerden biri olduğunu belirtti. Ayasofya, Yerebatan, Sultan Ahmet ve Boğaz turu yapan güzel kadın bu şehre tekrar gelmek isteyeceğini söyledi.

Kendisi uzun atlama dalında Rusya’yı temsil eden bir sporcu ve şimdi de bu firmayla çalışarak sporcuların tatlı gelir kaynağı olan reklamlardan gelir elde etmekte. Dört Mevsim Boğaz ismiyle kurulmuş olan ünlü otel Four Season Bosphorus’da Ece Vahapoğlunun sunucu olarak çalıştığı kokteylde Seiko ile arasında duygusal bağlantı olduğunu söyledi. Seiko’nun yaptığı sporda onun sponsoru olması ve desteklemesi onun için çok önemli bir şey olduğundan mankenin bu tutumuna hak vermek güç değil. Ayrıca Seiko’yu sadece profesyönel anlamda çalıştığı firma değil aynı zamanda kendisinin de kullandığı marka olarak bildiğini belirten güzel Rus Seikoyla çalışmaktan mutlu olduğunu her şekilde belli etti.  Atletizme olan tutkusu da kendisine soruldu ve atletizmi doğasında bireysellik olduğu için sevdiğini söyledi. Bunun temel sebebininse kendi başına antreman yapmaktan mutluluk duyması olabileceğini söyledi. Hem sponsorundan, hem yaptığı spordan hem de yaşantısından gayet memnun olduğunu söyleyen güzel kadına soru anlamında çok farklı şeyler sorulmadı.

Seiko görünüşe göre spor dallarında Ruslara daha çok sponsor olacak. İlk gelişince fazla gezemese e Darya’nın İstanbul’a ikinci gelişi bu firma için oldu ve bu gelişinde İstanbul’u nispeden daha çok gezebildiğini belirtti. Hem Darya İstanbul’a daha çok gelecek gibi görünüyor hem de Seiko’nun spor sponsorluğunda ilerleyeceği.

Gece bolca fotoğraf çektiren davetliler ve ev sahiplerinin görüntüleriyle sonlarında bile renkli ve hareketliydi. İnsanların da ilgisi yeterince yüksekti. Ayrıca standlarda duran Seiko ASTRON serisi de ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başardı. Lüks, kalite ve şıklık sloganlarıyla prestijlerini konuşturdular.

One Reply to “Darya Klishina SEIKO’nun Yeni Mankeni”

  1. Atalay Bülbül♠ dedi ki:

    Darya Klishina çekiciliği diye bişey var yani bunu kabul edelim artık 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.